• Головна
  • Оренда складу для бізнесу недорого
Новини компаній
11:00, 17 травня 2023 р.

Оренда складу для бізнесу недорого

Новини компаній

Оренда складів користується попитом не тільки у приватних осіб, але й у бізнесу. Цей сервіс може стати чудовим вирішенням тимчасової проблеми, або способом ведення справ, наприклад, якщо потрібне місце для зберігання товарів.

Оренда складу для бізнесу на вигідних умовах доступна у компанії TetrisBOX. Ви можете отримати приміщення площею до 150м2 у Києві та Львові. Це сучасні зручні склади, які ви зможете використовувати для зберігання будь-якого майна.

Як бізнес може використовувати склади?

Компанії та організації використовують склади із різними цілями. Дуже часто оренда необхідна для тимчасового зберігання офісних меблів та техніки на час ремонту або переїзду у нове приміщення.

Також компанії використовують складські приміщення для зберігання різноманітного обладнання, інструментів і т.п.

Окремий пункт – зберігання товарів. Інтернет-магазини та інші компанії активно використовують такі склади для розміщення та видачі товарів. Склади TetrisBOX відповідають усім сучасним нормам, тож підійдуть для зберігання будь-яких товарів: від косметики і одягу до комп’ютерного обладнання. Склади мають освітлення, опалення, систему вентиляції, тож продукція буде знаходитись у відповідних умовах, необхідних для збереження її у товарному стані.

Ви можете обладнати приміщення спеціальними стелажами для зручного і ергономічного розміщення речей. Також TetrisBOX надає додаткові послуги з упаковки товарів та перевезення їх всередині складу за допомогою автопогрузчика.

Склади TetrisBOX: зручне та безпечне зберігання майна

Оренда складів TetrisBOX користується популярністю, бо цей сервіс дуже зручний та відповідає усім потребам бізнес-компаній:

1.Ви отримуєте чисті та комфортні приміщення з ідеальними умовами для зберігання речей.

2.Територія постійно охороняється. Усі склади знаходяться під відеоспостереженням.

3.Ви отримуєте цілодобовий доступ до свого контейнеру.

4.Доступ до складу отримує тільки власник за наявності документів та особи, яким він надасть таке право.

5.Доступна вартість оренди.

Власникам інтернет-магазинів компанія TetrisBOX пропонує особливі і дуже вигідні умови оренди складів у Києві та Львові.

Для оренди складу вам необхідно залишити заявку на сайті, або зателефонувати. Менеджер допоможе обрати необхідну площу складу та розповість про інші деталі співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оренда складу для бізнесу #Оренда складів TetrisBOX #Склади TetrisBOX
Оголошення
live comments feed...