![](https://s.4595.com.ua/section/logo/upload/pers/243/logo.png?20240727)
19:00, 20 квітня 2023 р.
У Борисполі провели круглий стіл на тему патріотичного виховання молоді
![У Борисполі провели круглий стіл на тему патріотичного виховання мо... У Борисполі провели круглий стіл на тему патріотичного виховання молоді](/dist-assets/images/cap.jpg)
В міській раді, за ініціативою управління молоді та спорту, пройшов круглий стіл на тему національно-патріотичного виховання молоді в Бориспільській громаді.
В заході взяли участь не лише представники управлінь та закладів виконавчого комітету, але й члени громадських організації, військово-патріотичних клубів, військовіта безпосередньо молодь.
В Борисполі патріотичним вихованням молоді займаються чимало установ та організацій. В місті діють три військово-патріотичних клуби, центр туризму та краєзнавства, є осередок всеукраїнського пластового руху. Ведеться і робота в міських школах.
«Перемога кується не лише на фронті, але і в тилу. Дуже часто батьки самоусуваються від виховання дітей, перекладаючи це на школи. Але не всі школи можуть самотужки витягнути таке навантаження. Особливо страждає виховний процес в старших класах», - зауважив представник Бориспільського РТЦК Сергій Михайлов.
Саме тут на допомогу приходять військово-патріотичні клуби. Але вони зараз переповнені, не вистачає і дорослих-інструкторів. Чимало з них зараз боронять Україну в лавах ЗСУ.
Зараз управління освіти та науки розробило програму патріотичного виховання в Бориспільській громаді на 2023-2025 роки. Затверджено план заходів під назвою «Нащадки нескорених».
«Ми працюємо над тим, аби збільшити кількість гуртків патріотичного спрямування. Ми запрошуємо на спілкування з учнями військових, родичів загиблих. Намагаємося залучати і дітей, і їхніх батьків до волонтерської роботи», — розповідає представник управління освіти та науки Надія Липовецька.
В міносвіти корегують загальнонаціональні програми з патріотичного виховання, впроваджуються курси для педагогів, пишуть «Вісті».
Допомагає в цьому закладам освіти Національна гвардія України. Бійці нацгвардії регулярно відвідують школи та спілкуються з дітьми.
Читайте також:
У Борисполі для освітніх закладів будуватимуть універсальні укриття
У Бориспільському районі вибухотехніки продовжують знищення ворожих боєприпасів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
5 липня
Від джазу до драм-н-бейсу: концерти першої половини липня в культурному просторі V’YAVA
Новини компаній
13:00
4 липня
12:00
3 липня
Оголошення
16:56, 18 липня
13:05, 18 липня
13:40, 13 липня
19:36, 24 липня
live comments feed...