• Головна
  • У Борисполі провели круглий стіл на тему патріотичного виховання молоді
19:00, 20 квітня 2023 р.

У Борисполі провели круглий стіл на тему патріотичного виховання молоді

У Борисполі провели круглий стіл на тему патріотичного виховання молоді

В міській раді, за ініціативою управління молоді та спорту, пройшов круглий стіл на тему національно-патріотичного виховання молоді в Бориспільській громаді.

В заході взяли участь не лише представники управлінь та закладів виконавчого комітету, але й члени громадських організації, військово-патріотичних клубів, військовіта безпосередньо молодь.

В Борисполі патріотичним вихованням молоді займаються чимало установ та організацій. В місті діють три військово-патріотичних клуби, центр туризму та краєзнавства, є осередок всеукраїнського пластового руху. Ведеться і робота в міських школах.

«Перемога кується не лише на фронті, але і в тилу. Дуже часто батьки самоусуваються від виховання дітей, перекладаючи це на школи. Але не всі школи можуть самотужки витягнути таке навантаження. Особливо страждає виховний процес в старших класах», - зауважив представник Бориспільського РТЦК Сергій Михайлов.

Саме тут на допомогу приходять військово-патріотичні клуби. Але вони зараз переповнені, не вистачає і дорослих-інструкторів. Чимало з них зараз боронять Україну в лавах ЗСУ.

Зараз управління освіти та науки розробило програму патріотичного виховання в Бориспільській громаді на 2023-2025 роки. Затверджено план заходів під назвою «Нащадки нескорених».

«Ми працюємо над тим, аби збільшити кількість гуртків патріотичного спрямування. Ми запрошуємо на спілкування з учнями військових, родичів загиблих. Намагаємося залучати і дітей, і їхніх батьків до волонтерської роботи», — розповідає представник управління освіти та науки Надія Липовецька.

В міносвіти корегують загальнонаціональні програми з патріотичного виховання, впроваджуються курси для педагогів, пишуть «Вісті».

Допомагає в цьому закладам освіти Національна гвардія України. Бійці нацгвардії регулярно відвідують школи та спілкуються з дітьми.

Читайте також:

У Борисполі для освітніх закладів будуватимуть універсальні укриття

У Бориспільському районі вибухотехніки продовжують знищення ворожих боєприпасів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МІСЬКРАДА #ПАТРІОТИЧНЕ #ВИХОВАННЯ #ВІЙСЬКОВИЙ #КЛУБ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...