• Головна
  • Бориспільська лікарня отримала апарат ШВЛ від благодійного фонду
19:00, 16 березня 2023 р.

Бориспільська лікарня отримала апарат ШВЛ від благодійного фонду

Бориспільська лікарня отримала апарат ШВЛ від благодійного фонду

Універсальний, сучасний, інноваційний, багатофункціональний, високотехнологічний, портативний — так охарактеризували апарат штучної вентиляції легенів, який лікарня отримала у подарунок від благодійного фонду «Всеукраїнська фармацевтична палата — єдина європейська сім’я» (Charitable foundation «All-Ukrainian pharmaceutical chamber — united European family») із Чеської республіки.

«Апарат сучасний, тут є всі сучасні функції і режими для адекватної вентиляції легенів при різних патологіях: пневмонії, черепно-мозкові травми. Різні пацієнти потребують різних режимів вентиляції. Зміна режимів труднощів не складає», - розповів завідуючий реанімаційним відділенням Євгеній Климець.

Важливо, що апарат має інвазивний режим (коли хворого потрібно інкубувати) і неінвазивний (коли достатньо маски на обличчя).

Сьогодні це особливо актуально, оскільки ковід нікуди не подівся і для хворих краще віддавати перевагу неінвазивному режиму. Такий режим є не в багатьох апаратах.

Подарований ШВЛ призначений для інтенсивної терапії. На ньому повинен працювати тільки спеціаліст-анестезіолог. А застосовувати його можна не тільки для дорослих, але і для дітей віком від 5 років, пишуть «Вісті».

Читайте також:

Коли в Борисполі хворі з інфарктами зможуть безкоштовно пройти обстеження на ангіографі

Онкохворі можуть отримати хіміотерапію безоплатно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АПАРАТ #ШВЛ #ЛІКАРНЯ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...