
09:00, 15 лютого 2023 р.
Коли в Борисполі хворі з інфарктами зможуть безкоштовно пройти обстеження на ангіографі

Як повідомив директор КНП «ББЛІЛ» Василь Лисиця, на сьогодні за необхідності проведення КТ і МРТ-діагностики, комунальна лікарня співпрацює з приватною структурою «Скандіагностика».
Якщо пацієнт потрапляє до неврологічного відділення лікарні з інсультом і йому робиться КТ, а за необхідності додатково МРТ, оплату послуг виконає НСЗУ.
У випадку приватного звернення «Скандіагностика» виконує обстеження на платній основі.
«На повну потужність ангіограм в лікарні запрацює лише після того, як буде підписано пакет «Інфаркт» із Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Тоді для хворих, які надходитимуть із гострим інфарктом міокарда по швидкій допомозі, самостійно чи за направленням сімейних лікарів, обстеження буде абсолютно безкоштовним», - зазначив директор КНП «ББЛІЛ».
Поки договір не підписано, заклад не має можливості приймати таких пацієнтів на лікування, навіть за наявності ангіографа.
Наразі на ангіографі діагностуватимуть лише пацієнтів, які потребують дообстеження. За умови, якщо вони самостійно сплатять витратні матеріали.
Коли буде підписано пакет «Інфаркт», поки невідомо. Це залежить від НСЗУ, пишуть «Вісті».
Зі свого боку, лікарня вже подала всі необхідні документи для цього. Після його підписання до Борисполя направлятимуть пацієнтів із Переяслава, Яготина та Баришівки.
Читайте також:
Онкохворі можуть отримати хіміотерапію безоплатно
Бориспільська лікарня отримала нове обладнання від австрійських партнерів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
Весна на Співочому: у столиці відкрили казковий Парк Легенд
Новини компаній
13:00
21 квітня
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Оголошення
10:44, 22 квітня
12:05, 26 квітня
13:55, 23 квітня
live comments feed...