• Головна
  • Бориспільська поліція отримала допомогу від іноземного благодійника
09:39, 7 лютого 2023 р.

Бориспільська поліція отримала допомогу від іноземного благодійника

Бориспільська поліція отримала допомогу від іноземного благодійника

Працівники Бориспільського управління поліції отримали іноземну допомогу: термоковдри та ліхтарі, які надав філантроп Говард Баффет поліції Київщини, повідомляє Бориспільське РУП.

Говард Баффет очолює фундацію Howard G. Buffett Foundation, робота якої спрямована на вирішення питань військових конфліктів, продовольчої безпеки та забезпечення громадської безпеки.

Унікальні ковдри мають властивість відображати до 80% тепла, яке випромінює тіло, та може використовуватися для захисту постраждалого від перегріву або переохолодження. Також такий елемент є компактним і зручним у використанні.

Крім цього, завдяки високій міцності, майларова ковдра може бути використана для транспортування потерпілого.

Ліхтарі стануть важливими приладами у спорядженні поліцейського та будуть застосовуватися, перш за все, для ефективного огляду місця події в темну пору доби та безпосередньо під час документування воєнних злочинів.

У листопаді минулого року фонд передав поліції Київщини 10 собак Малінуа для роботи під час воєнного стану та відновлення потенціалу центру.

Згодом правоохоронців забезпечили термокомплектами та взуттям від компанії «Under Armour».

Спеціалісти-криміналісти отримали два новітні апарати ANDE 6C, за допомогою яких можливо виділити ДНК-профіль та встановити особу.

«Завдяки підтримці іноземних представників, поліцейські Київщини мають змогу результативно виконувати обов’язки», - відзначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Читайте також:

Бориспільська лікарня отримала нове обладнання від австрійських партнерів

Бориспільський район отримав від КОДА 11 Старлінків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПОЛІЦІЯ #ДОПОМОГА #ЛІХТАРІ #КОВДРИ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...