• Головна
  • Бориспільські спортсмени продовжують підкорювати Європу
19:00, 14 грудня 2022 р.

Бориспільські спортсмени продовжують підкорювати Європу

Днями у Польщі, у місті Скерневіце, пройшов чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

У складі юнацької збірної України участь у змаганнях взяли і троє бориспільців —двоє юнаків та дівчина, вихованці відділення пауерліфтингу Бориспільської ДЮСШ, яких тренує бригада тренерів Юрій Ликов та Олена Квартич.

«Підготовка йшла дуже складно, адже головний тренер відділення пауерліфтингу Юрій Ликов мобілізувався до лав ЗСУ. Але він знаходив можливість тренувати своїх вихованців онлайн — писав плани тренувань та корегував їх по відеозвітах», — зазначає тренер Олена Квартич.

Тренувальний процес не переривався навіть через відключення світла. Доводилось тренуватися з ліхтариками, адже в період підготовки до змагань такого рівня кожен день важливий.

Українські богатирі не підвели і виступили на високому рівні. Відзначились і бориспільські спортсмени.

За підсумками змагань Дмитро Бутенко став чемпіоном Європи серед юнаків вагової категорії до 59кг з результатом у сумі триборства 475 кг (встановив новий рекорд України).

У присіданні Дмитро підкорив штангу вагою 180 кг (1 місце і рекорд України), у жимі лежачи 97,5 кг (1 місце) та у тязі 197,5 кг (2 місце).

Валерія Мустафіна завоювала золото чемпіонату Європи у ваговій категорії до 47 кг серед дівчат з сумою 280 кг. У присіданні вона отримала малу срібну нагороду, у жимі та тязі — малі золоті медалі.

Владислав Білоус посів шосте місце серед юнаків вагової категорії до 74 кг з результатом 552,5 кг. Але спортсмен виборов малу бронзовунагороду у присіданні, зафіксувавши 220 кг, що є новим рекордом України у цій вправі.

Це другі міжнародні змагання цього року, на які вихованці Бориспільської ДЮСШ їздили без свого особистого тренера.

Юрій Ликов дуже хвилювався за вихованців і результат, максимально намагався підтримувати їх.

Результати прокоментував, як більш-менш прогнозовані, пишуть «Вісті».