• Головна
  • У Борисполі працюватимуть інспектори з паркування
08:00, 8 грудня 2022 р.

У Борисполі працюватимуть інспектори з паркування

У Борисполі працюватимуть інспектори з паркування

Відділ контролю за благоустроєм Бориспільської міської ради активно займається виявленням порушників у сфері паркування.

Так, лише за останні два тижні його співробітниками складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення та надано 28 приписів про усунення порушень.

Як повідомив в.о. керівника Василь Дорожкін, у Борисполі давно необхідно посилити контроль за дотриманням водіями транспортних засобів правил зупинки, стоянки, паркування.

Впорядкування потребують і правила паркування автотранспорту. Таким чином, потрібна системна боротьба з порушниками, що паркуються на тротуарах, газонах, місцях для людей з інвалідністю тощо.

«Зараз відділ обмежений в діях щодо здійснення контролю в цій сфері. Разом із тим, прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» надало можливість виконавчим органам самоврядування навести лад в паркувальній та транспортній сфері шляхом надання повноважень з контролю за паркуванням інспекторам з паркування», - зазначив Василь Дорожкін.

Це вже зробили багато громад України, в тому числі Гірська та Броварська, місто Київ. Практика їх роботи продемонструвала, що вони приносять ще й економічну вигоду, що становить мільйони прибутку на рік на користь місцевих бюджетів.

Найближчим часом на сесію Бориспільської міської ради буде винесене питання про створення у громаді відділу з контролю за паркуванням та упорядкування його штатної чисельності.

Передбачається, що для початку вона становитиме 3 особи.

Читайте також:

В Борисполі п’яний водій скоїв ДТП

На Бориспільщині чоловік забив матір до смерті

На Бориспільщині чоловік приніс додому танковий снаряд

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПОРУШНИК #ПАРКОВКА #КОНТРОЛЬ #БЛАГОУСТРІЙ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...