
08:00, 7 грудня 2022 р.
В Борисполі п’яний водій скоїв ДТП

В понеділок, 5 грудня, на вулиці Київський Шлях,сталася автопригода з вини керманича, що перебував напідпитку.
Попередньо, 57-річний водій «Audi 80», рухаючись заднім ходом, не впевнився в безпечності та скоїв наїзд на припаркований автомобіль «Subaru».
Спілкуючись із водієм на місті пригоди, інспектори виявили в порушника ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду — 1,87 проміле по Драгеру, повідомляє Патрульна поліція Борисполя.

Крім того, під час перевірки документів, патрульні встановили, що громадянин тимчасово обмежений у праві керування транспортним засобом.
На правопорушника склали ряд адмінматеріалів за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) та постанову за ч. 1 ст. 126(Керування без відповідних документів)КУпАП.
Читайте також:
В Борисполі за гарячим слідом затримали злодіїв
Вулицями села на Бориспільщині блукав чоловік з автоматом
В Борисполі чоловік вбив співмешканку та сам звернувся до поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня