• Головна
  • Машинна штукатурка в Борисполі
11:22, 2 листопада 2022 р.

Машинна штукатурка в Борисполі

Машинна штукатурка в Борисполі

Одним з головних етапів внутрішнього оздоблення приміщення є вирівнювання стін, адже недоліки поверхневого шару покриття здатні зіпсувати вигляд навіть найдорожчих шпалер чи фарби, а кахлі, викладені на таку поверхню, з часом можуть відходити від стін.

Аби незабаром після завершення ремонту вам не довелося знову витрачати кошти та час на усунення цих проблем, краще одразу звернутися до професіоналів, що використовують у роботі сучасні технології.

Однією з таких технологій є встановлення маяків для штукатурки за допомогою лазерного рівня. Це дозволяє досягти рівної поверхні стін та уникнути впливу людського фактора, коли майстри покладаються лише на власний окомір.

Механізація процесу штукатурки стін дозволяє якісно та швидко проводити оздоблювальні роботи. При цьому якість покриття суттєво відрізняється від штукатурки, виконаної вручну.

У роботі ми використовуємо універсальну суху штукатурну суміш "Кнауф МП 75", що має високоадгезійні якості і виготовлена ​​на основі гіпсу з полімерними добавками. Різний колір сухих сумішей обумовлений наявністю природних домішок у гіпсовому камені, а колір суміші абсолютно не впливає на її характеристики.

Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну та якісну машинну штукатурку стін у квартирах, будинках, офісах, а також інших житлових та нежитлових приміщеннях Борисполя та Бориспільського району.

Наші переваги:

  • Гарантія бездоганно рівних стін без тріщин та бугрів
  • Суворе дотримання усіх вимог машинної технології
  • Виконання повного комплексу робіт "під ключ"

Телефонуйте: (063) 132 22 77.

Машинна штукатурка в Борисполі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ШТУКАТУРКА #МАШИННА #РЕМОНТ #СТІНИ #ОЗДОБЛЕННЯ
Оголошення
live comments feed...