• Головна
  • Встановлення сигналізації: необхідність чи розкіш
Новини компаній
09:31, 30 жовтня 2022 р.

Встановлення сигналізації: необхідність чи розкіш

Новини компаній

Система сигналізації стає необхідним доповненням до пасивного захисту помешкання від злому, створення зон, що відлякують зловмисників звуком та світлом, дозволяючи сповіщати екстрені служби. Тільки правильне розташування та підбір сигнальних пристроїв можуть забезпечити ефективний захист майна від сторонніх осіб та знизити ймовірність помилкових спрацьовувань. Тож установка сигнализации на дом харьков — це вимога 21 століття, а не забаганка.

Дім під сигналізацією — як вибрати систему безпеки

Вибір системи захисту залежить від багатьох факторів, але в першу чергу необхідно визначити, яка зона підлягатиме пропускному режиму. У приватних будинках зазвичай вирішують встановити внутрішню сигналізацію, яка при виборі відповідних датчиків та їх правильному розташуванні забезпечує високий рівень захисту. Проте вони не будуть реагувати з достатньою швидкістю на спробу злому, що дозволить завдати певних збитків, наприклад у вигляді розбитого скла або пошкодженого вікна.

Тому в районах, особливо схильних до небезпеки (часті випадки «непрофесійних» зломів, іноді з вандалізмом) також варто створити зовнішню охоронну зону, порушення якої, як мінімум, викличе внутрішню тривогу грабіжника.

Як встановити сигналізацію

Усі елементи системи мають бути грамотно підібрані та скомпоновані. Перед покупкою варто звернутися за консультацією до фахівця, який має досвід планування безпеки. Він має спроєктувати установку з урахуванням потреб та рівня ризику, враховувати тривалість та час відсутності мешканців та параметри будівлі — площу, в якій вона розташована, або кількість дверей та вікон (вони вимагають спеціального захисту, особливо скління балкона).

Встановлення сигналізації: необхідність чи розкіш, фото-1

Щоб система функціонувала належним чином, вона не завжди має бути складною. Важливо продумане використання окремих пристроїв. В цілому сигналізація середньої складності працює добре, але зі зручним керуванням та можливістю розширення, а значить з пультом управління, до якого можна приєднати безліч різних датчиків та додати віддалений доступ через Інтернет. Не варто встановлювати розгалужену систему, обмежуючи її вартість шляхом використання неякісних комплектуючих — особливо на відкритому повітрі, де вони зазнають згубного впливу погодних умов (вологість, перепади температур) та руйнівних факторів (туман, вітер, сонячне світло або тварини).

Пульт управління повинен бути добре захований від грабіжників (наприклад, на горищі, у вбиральні, вбудованій шафі). Якщо датчики розташовані неправильно, вони не зреагують, коли повинні або, навпаки, викличуть помилкові спрацьовування.

  • Внутрішні датчики руху зазвичай розміщують у кутах кімнат, але їхнє поле зору не повинно обмежуватися меблями або іншими предметами обстановки.
  • Інфрачервоні PIR датчики, спрямовані на обігрівач або кондиціонер, активують сигнал тривоги без необхідності. Крім того, інфрачервоні та мікрохвильові детектори не можна спрямовувати у бік вікон. PIR будуть засліплюватися відбитими сонячними променями, а MW — реагувати на об'єкти, що віддаляються навіть на кілька метрів.

У випадку датчиків, розміщених поза домом, необхідно подбати про те, щоб їхній діапазон не був занадто великим. Якщо у випадку із зовнішніми датчиками руху він перевищує, наприклад, 20 м, то вони частіше реагують на об'єкти, що знаходяться за межами ділянки. З іншого боку, занадто низький поріг чутливості датчиків удару на паркані призводить до спрацьовування сигналізації навіть при вібраціях, викликаних автомобілями, що проїжджають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...