11:00, 4 серпня 2022 р.
Чому діти нас не чують? Як налаштувати правильну комунікацію з дитиною?
Часто виникають ситуації, коли нам дається, що нас ніхто не розуміє. Так і в батьків з дітьми. Якщо часті сварки стали щоденною рутиною в будинку, то потрібно щось змінювати. Не важливо, скільки років вашій дитині, якщо вона просто не розуміє, чому ви кричите.
Разом з викладачами ліцею «Перспективи» ми вирішили розібратись в цьому актуальному питанні. Та знайшли декілька причин, чому у батьків немає гарної комунікації з дитиною.
Як встановити нормальну комунікацію з малечою?
1. Не сваріть дітей без особливої причини. Часто батьки, щоб змусити дитину помовчати або щось зробити, кричать. Тому що на них так кричали в дитинстві. Ця модель виховання зовсім безглузда. Чому? Діти не розуміють крику. З ними краще співпрацювати. Вважайте, що ваше чадо – маленький бізнесмен. Тому і привчайте її до самостійності та порядку без сварок та крику.
2. Не забороняйте активного відпочинку. Маленькі діти багато речей пізнають під час спілкування з однолітками, рухливих ігор. Якщо заборонити таке дозвілля, в малечі з’явиться відчуття, що ви її не любите. Якщо дитина хоче танцювати, нехай танцює. Навіть, якщо ви знаходитесь на вулиці або в парку. Не віднімайте в дітей радість та безтурботність.
3. Питайте малечу, що їй потрібно. Беріть дитину з собою в магазин та слідкуйте за її рухами. Якщо їй не подобається вибране вами взуття, не купляйте. Дитині буде не зручно, а ви залишитесь з поганим настроєм. Дарувати чаду багато дорогих, непотрібних речей також не варто. Просто частіше рахуйтесь з її бажаннями.
Поради для гарних відносин з підлітками
- Не ставте недосяжних ідеалів. Успіх Ілона Маска або кар’єра Анжеліни Джолі вище за всяких похвал. Але не варто нав’язувати це дитині. Може її призначення бути успішним лікарем, військовим, або волонтером? А своїми мріями та амбіціями ви лише збиваєте її.
- Не порівнюйте з однокласниками. Для підлітків це гірше, ніж рана від бритви. Порівняння з кимось завжди залишає болісні відчуття. Особливо, якщо дитина гірше в навчанні, і має погані оцінки. Краще похваліть її за щось. Наприклад, за допомогу бабусі, за гарну поведінку, і т.д. Тоді в неї з’явиться більше стимулу та мотивації.
- Не смійтесь з вподобань підлітка. Ваш підліток любить важкий рок та білі кросівки, а ви не розумієте цього? Ви мріяли, що він стане лікарем? а дитина вибрала музичну освіту. Не варто сміятись з хобі та інтересів. Підлітковий вік – це час, коли формується абсолютно все: тіло, характер та особистість. Дитина зможе ще передумати. Але ваші насмішки та жарти запам’ятає надовго.
За матеріалами сайту: perspectives.com.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Палітра осені та затишні вечори у Caribbean Club: гумор-шоу, стендап Корогодського і не тільки
Новини компаній
09:00
10 жовтня
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
11:00
25 вересня
Червоні, зелені та чорні самозбірні коробки з мікрогофрокартону до 1 кг: особливості та переваги
Новини компаній
10:51
16 вересня
18:00
12 вересня
Оголошення
22:00, Вчора
13:42, 30 вересня
10
09:37, 8 жовтня
4
live comments feed...