• Головна
  • У Борисполі збудують величний собор
08:00, 28 липня 2022 р.

У Борисполі збудують величний собор

У Борисполі збудують величний собор

На території Книшового меморіального паркового комплексу планується будівництво Спасо-Преображенського собору, повідомляють «Вісті».

Це будівництво було заплановане у комплексі з нинішньою будівлею Свято-Миколаївського храму Православної церкви України.

Існуюча культова споруда — лише перший етап. Наступним етапом планували зводити собор, після чого над існуючою каплицею збиралися надбудувати дзвіницю. Навіть землю під собор уже виділено Свято-Миколаївській парафії.

От тільки до реалізації другого етапу розбудови храмового комплексу справа дійшла тільки сьогодні.

На сесії Бориспільської міської ради 26 липня депутати задовольнили клопотання від Свято-Миколаївського храму і прийняли рішення про розробку детального плану території, обмеженої вулицями Київський Шлях, Сергія Камінського, Одеська, провулок Старокняжицький та території Книшового меморіально-паркового комплексу у місті Бориспіль для забудови земельної ділянки, що належить Свято-Миколаївській Парафії під будівництво Спасо-Преображенського собору з орієнтовною висотою 40 метрів.

Заступник Бориспільського міського голови Сергій Лещенко зазначив, що це буде красива, велична будівля у сучасному стилі. Спасо-Преображенський собор стане найкращим собором громади.

Читайте також:

Молодь із Борисполя поїде до США

В Борисполі у ЖРЕУ можна замовити платні послуги

В Україні змінили правила для працюючих

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #БУДІВНИЦТВО #СОБОР #ЦЕРКВА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...