• Головна
  • В Україні змінили правила для працюючих
08:00, 27 липня 2022 р.

В Україні змінили правила для працюючих

В Україні змінили правила для працюючих

В Україні в результаті ухвалення законопроекту №5371 більшості роботодавців дозволять укладати індивідуальні договори зі співробітниками. Це дасть змогу спростити процедуру оформлення та звільнення працівника, повідомляє OBOZREVATEL.

Фактично більшості підприємств (з кількістю працівників до 250 осіб) дозволили укладати індивідуальні договори із співробітниками.

У цьому документі можна прописати індивідуальний графік, особливі умови роботи. Головне – роботодавець може розірвати договір (звільнити співробітника) без будь-якої причини та без згоди профспілки (якщо така є).

Ідея зрозуміла: під час повномасштабної війни бізнес потрібно підтримувати, а щоб подолати велике безробіття та тіньову зайнятість, потрібно дати можливість швидко оформлювати та легко звільняти працівників.

Думка профспілок: права працюючих значно урізають. Тепер ніщо не заважає компаніям до 250 осіб нав'язувати погані умови праці. Роботодавці і раніше нав'язували погані умови праці, але це було незаконно.

Новий закон спрощує регулювання. Роботодавцю не потрібно буде оформлювати велику кількість документів, інструкцій тощо. Проте, документ захищає лише інтереси роботодавця.

Читайте також:

Броварська громада прийматиме підприємства із регіонів бойових дій

В Борисполі у ЖРЕУ можна замовити платні послуги

Броварська і Бориспільська громади побудують спільний завод

Військовозобовʼязаним українцям заборонили змінювати місце проживання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #ЗАКОН #ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ #БРОВАРИ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...