
19:56, 10 листопада 2021 р.
З 11 листопада «євробляхерів», що не розмитнили автівки, штрафуватимуть на місці

Відповідно до законів № 1402-IX та № 1403-IX, сьогодні о 00:00 спливає термін дії спрощеної процедури розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Від 11 листопада всіх водіїв, які не захотіли або не встигли розмитнити авто, поліція буде штрафувати на місці на 8 500 грн, а потім передавати дані в митну службу. Митниця може накласти штраф у розмірі 170 тисяч грн за перевищення терміну ввезення.
У середньому вартість розмитнення автівок складає близько півтори тисячі євро. Юрист організації, яка опікується «євробляхами», повідомив, що понад пів мільйона водіїв не встигли розмитнити свої автівки.
«На митній території України знаходилось 750 тисяч автомобілів, за останніми даними розмитнилось близько 60 тисяч», — розповів адвокат Іван Казачук каналу «2+2».
У парламенті запевнили, що ніяких пільгових періодів для власників таких автомобілів застосовуватися більше не буде. Спрощенням регістраційних умов зможуть скористатися лише учасники бойових дій, які перебувають у зоні ООС до 8 лютого 2022 року включно.
Читайте також:
В Україні запрацював чат-бот від патрульної поліції
Відстороненим від роботи українцям не платитимуть лікарняні
В МОЗ розповіли, в яких випадках слід викликати «швидку», а в яких – звертатися до сімейного лікаря
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
10:00
4 лютого
Квіти на День матері: переваги сервісу доставки
Новини компаній
09:25
4 лютого
Київ у русі: як встигати за ритмом столиці разом з Opti 579
Новини компаній
11:29
27 січня
Дизельне пальне від EURO 5 не замерзає
Новини компаній
17:00
23 січня
15:00
22 січня
В Броварах оживуть велетні, тролі та магічні істоти
Новини компаній
13:00
21 січня
АЗС EURO 5 працюють у режимі «Пунктів незламності»
Новини компаній
17:00
15 січня
Оголошення
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого