• Головна
  • Клініка «Альфа Медікал»: найвідповідальніші і досвідчені лікарі-педіатри
Новини компаній
14:50, 22 липня 2021 р.

Клініка «Альфа Медікал»: найвідповідальніші і досвідчені лікарі-педіатри

Новини компаній

Щоб дитина росла здоровою і правильно розвивалася, їй потрібні не тільки люблячі батьки. Також важливо, щоб у малюка був лікар-педіатр, який буде стежити за його здоров'ям, проводити планові огляди, приділяти увагу всім симптомам. Тільки якщо лікар серйозно ставиться до своїх обов'язків, він зможе вчасно помітити патології, якщо такі є, і почати лікування до того, як ситуація погіршиться.

Клініка «Альфа Медікал»: найвідповідальніші і досвідчені лікарі-педіатри, фото-1

Лікар-педіатр - це фахівець широкого профілю. У нього є пізнання в різних сферах медицини, також він володіє основами фармакології. Тому може призначати препарати, давати направлення до лікарів, які займаються лікуванням вузькоспеціалізовано. Крім цього, лікар-педіатр робить дитині щеплення і лікує її від інфекційних захворювань і інших хвороб.

Щоб лікар міг вчасно допомогти малюкові і ситуація не погіршилася, важливо звертатися до нього в разі, коли у дитини:

  • висока температура;
  • є висип на тілі;
  • спостерігається нежить, кашель;
  • є болі в органах;
  • почалися проблеми з травленням.
Клініка «Альфа Медікал»: найвідповідальніші і досвідчені лікарі-педіатри, фото-2

Дуже важливо звертатися до лікаря і в тому випадку, коли дитина поводиться неадекватно, відстає в розвитку. Це можуть бути фізичні та психологічні патології, які важливо визначити на ранніх стадіях, щоб лікування було успішним.

Необхідність планових прийомів

Планові прийоми потрібні для того, щоб лікар стежив за розвитком дитини і міг виявити патології. Тому до року потрібно носити немовляти на плановий прийом раз на місяць. У перший раз лікар приходить додому, потім прийоми проводяться в лікарні. Після року проміжок між прийомами стає три місяці. Під час огляду лікар зважує дитину, вимірює його ріст, перевіряє загальний фізичний стан. Тому важливо не пропускати такі прийоми, це допоможе бути спокійними за здоров'я і життя дитини.

Якщо ж дитина захворіла, травмувався - можна викликати лікаря додому або записатися на позаплановий прийом.

Клініка «Альфа Медікал»: найвідповідальніші і досвідчені лікарі-педіатри, фото-3

Педіатри в «Альфа Медікал»

Лікарі клініки «Alpha Medical» відповідально підходять до своєї роботи. Тому кожен лікар педіатр Броварів має безліч прекрасних відгуків від батьків пацієнтів. Всі лікарі клініки підвищують кваліфікацію, вивчають нові методики, використовують в лікуванні нові фармакологічні розробки, які пройшли дослідження і отримали дозвіл на використання. Завдяки такому підходу, всі діти, чиї батьки звертаються в «Альфа Медікал», ростуть щасливими і здоровими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...