
19:12, 23 січня 2021 р.
Українець намагався вивезти в Дубай 3,5 кг бурштину

Прикордонники аеропорту «Бориспіль» отримали інформацію від оперативних співробітників Держприкордонслужби про ймовірну спробу вивезення контрабандного товару.
Під час спільного огляду багажу пасажира рейсу, що прямував у Дубай, прикордонники, співробітники СБУ та митниці виявили 3,5 кг бурштину. Окрім каміння великих фракцій, чоловік перевозив і намиста, виготовлені з цього мінералу. Як стало відомо, 29-річний українець мав намір вивезти товар з метою подальшої реалізації на території ОАЕ.

Працівники митниці склали на громадянина України протокол про порушення митних правил. Суму оцінки каміння буде встановлено після фахової експертизи.
Державна прикордонна служба України
Читайте також:
В Борисполі викрили ще одне казино
В бориспільській колонії знов порушують права засуджених
В «Борисполі» зупинили контрабанду 260 кг брендового одягу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Оголошення
18:29, 31 липня
18:19, 10 серпня
12:42, 3 серпня