
12:30, 11 вересня 2020 р.
В Борисполі двоє грабіжників постануть перед судом

Прокурорами Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох чоловіків за обвинуваченням у розбійному нападі за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з проникненням у житло та особою, яка раніше вчинила розбій (ч. 3 ст. 187 КК України).
За даними слідства, у червні 2020 року обвинувачені, одягнувши маски та рукавички, в одному із сіл Баришівського району проникли до будинку потерпілої, де один із нападників наніс їй удари металевим прутом по голові. Після чого, зловмисники заволоділи грошовими коштами та золотими прикрасами потерпілої.
За клопотанням прокуратури судом обвинуваченим обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У разі доведення вини, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.
Пресслужба прокуратури Київської області
Читайте також:
Чоловіка, що хотів зґвалтувати 4-річну дитину, арештували на 60 діб
В «Борисполі» затримали чоловіка з контрабандою срібла на півмільйона гривень
Бориспільських поліцейських звинувачують у порушенні прав затриманих
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Літо вражень Pepper’s Club: благодійні концерти #НаШапку, серія шоу «Королі Трібʼютів» та інше
Новини компаній
17:00
4 липня
Вар’єте "Рояль", імпровізація без цензури та вистави для дорослих: липневі вечори у Caribbean Club
Новини компаній
13:00
4 липня
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
3 липня
Євген Хмара готує вечір романтики в Києві просто неба
Новини компаній
13:00
30 червня
Parfeniuk дасть концерт на даху
Новини компаній
09:30
27 червня
Насоси заглибні - які бувають види та для яких завдань
Новини компаній
17:00
23 червня
Оголошення
13:11, 2 липня
13:11, 2 липня
23:01, 24 червня
73
11:05, 3 липня
live comments feed...