
12:00, 9 вересня 2020 р.
Бориспільських поліцейських звинувачують у порушенні прав затриманих

Місцевою прокуратурою за результатами перевірки в Бориспільському відділі поліції виявлено порушення що до адміністративного затримання осіб та оформлення протоколів.
«Так, виявлено численні випадки порушень прав затриманих осіб на захист, неповідомлення чи несвоєчасного повідомлення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про їх затримання, а також неповідомлення про їх затримання родичів, не ознайомлення з правами та інше», - йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Київської області.
Крім того, зазначається, що установлено факт безпідставного утримання затриманої в адміністративному порядку особи у відділі поліції понад встановлений законом максимальний 3-годинний строк.
Також, під час перевірки встановлено - керівництвом відділу поліції не вживаються достатні заходи до відновлення роботи кімнати для затриманих при черговій частині, внаслідок чого затримані особи утримуються в службових кабінетах, які для цього не призначені.
Реагуючи на виявлені порушення, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 працівників Бориспільського відділу поліції.
Читайте також:
Бориспільський слідчий «погорів» на хабарі у 7000 доларів
В Борисполі припинили діяльність підпільного грального закладу
В «Борисполі» затримали чоловіка з контрабандою срібла на півмільйона гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
Оголошення
14:01, 4 травня
11:27, 4 травня
17:28, 8 травня
18
13:09, 4 травня
13:09, 4 травня