В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони

В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони

Днями у пасажира рейсу з Еміратів прикордонники вилучили 46 незадекларованих ґаджетів «Apple» вартістю 22,8 тисячі євро

Загалом - 21 мобільний телефон моделей «IPHONE11» та «IPHONEPRO», 15бездротових навушників «APPLEAIRPODSPRO» та 10 годинників «APPLEWATCHSERIESMWV72» виявили співробітники Київської митниці у валізі пасажира, яка належала українцю. До аеропорту «Бориспіль» чоловік прибув регулярним рейсом з Дубаї.

Електроніку та аксесуари митники виявили під час, ініційованого ними, огляду багажу за допомогою рентген-апарату.

Пасажир для проходження митного контролю обрав спрощену смугу «зелений коридор» - відповідно жоден з предметів не було задекларовано.

По факту недекларування товарів, Київською митницею, стосовно їх власника, складено адміністративний протокол за ст. 472 Митного кодексу України. Техніку та аксесуари вилучено.

В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-1 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-2 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-3 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-4 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-5 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-6 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-7 В «Борисполі» українець хотів таємно завезти до країни айфони, фото-8

Київська митниця Держмитслужби

Читайте також:

«Борисполі» українець пропонував хабар за пропуск іноземця через кордон

В «Борисполі» затримали іноземця, що вбив повію

В «Борисполі» прикордонники викрили іноземця з чужим паспортом

АЕРОПОРТ ПРИКОРДОННИКИ ПОРУШЕННЯ БОРИСПІЛЬ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі