
14:29, 19 серпня 2020 р.
На Бориспільщині зводять корпуси для СІЗО

За повідомленням міністра юстиції Дениса Малюськи, на Бориспольщині розпочинається будівництво нових корпусів Київського слідчого ізолятору, що раніше були на Лук’янівці.
«Звичайна розвалюха у Бориспільській виправній колонії, за 20 хв від Києва по Бориспільській трасі. Тут таких багато. На цьому місці будуть збудовані нові корпуси Київського слідчого ізолятора», –написав посадовець у Facebook.
За планами Мін’юсту, одну з будівель Лук’янівського СІЗО перетворять на готель, а її «мешканці» переїдуть в корпус на Бориспільщині.
Читайте також:
Володимир Зеленський відвідав Бориспіль
В Борисполі патрульні зупинили п’яного водія
В Борисполі літній чоловік зарізав товариша по чарці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
Оголошення
16:39, Сьогодні
23:33, Вчора
28
23:33, Вчора
18
live comments feed...