• Головна
  • Володимир Зеленський відвідав Бориспіль
18:00, 14 серпня 2020 р.

Володимир Зеленський відвідав Бориспіль

Володимир Зеленський відвідав Бориспіль

В четвер, 13 серпня, Бориспіль відвідав Президент України Володимир Зеленський. Метою візиту була ревізія Бориспільської лікарні інтенсивного лікування, яку минулого року він доручив відремонтувати.

Наразі в лікарні завершені всі основні заплановані ремонтні роботи. Залишається реконструювати лише пологове відділення. Це відбудеться до кінця року.

У медзакладі проведено капремонт інфекційного, приймального, поліклінічного відділень та оновлення фасадів з утепленням. Облаштовано дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги. Також був обладнаний ендоскопічний кабінет, процедурна, спеціальне приміщення для магніторезонансної томографії (МРТ). Вперше в будівлі встановили автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу, відзначили в Офісі Президента.

Загальна вартість оновлення Бориспільської лікарні інтенсивного лікування – 181 млн грн. 26 млн виділили з бюджету області, 57 млн – з районного і 48 млн – з міського бюджету, за проектом додаткова потреба фінансування складає 50 мільйонів гривень.

Офіс Президента України

Читайте також:

В Борисполі пройде День донора

В Борисполі поліція покарала батьків, які не виконують свої обов’язки

На Бориспільщині за добу 15 нових випадків COVID-19

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ЗЕЛЕНСЬКИЙ #ЛІКАРНЯ #РЕВІЗІЯ #РЕМОНТ
Оголошення
live comments feed...