Хворий на коронавірус таксист возив людей в аеропорт «Бориспіль»

Хворий на коронавірус таксист возив людей в аеропорт «Бориспіль», Головний редактор

У мешканця міста Бердичів виявили коронавірусну інфекцію. За повідомленням головного лікаря міста Лариси Бабікової, чоловік працював таксистом - возив людей до Києва, в аеропорт Бориспіль. Ймовірно, саме там він і підчепив інфекцію.

Хворіє чоловік з 19 березня - у нього була діагностована одностороння пневмонія, проте зізнатися, що контактував з іноземцями пацієнт вирішив пізніше. Лише 24 березня він попросив тест на коронавірус, який показав негативний результат. Після цього його перевели в ізольований бокс, а додатково проведені лабораторні дослідження все ж виявили у хворого коронавірус.

Скільки за цей час встиг заразити пацієнт – лікарі не знають. Наразі його стан здоров’я оцінили як середньої важкості, він проходить антибіотичне лікування та періодично отримує кисень.

Щодо автомобіля, то його поки ще шукають, так як у дворі будинку його не було. Проводиться робота по встановленню усіх контактних осіб. Однак на жаль, констатують лікарі, пацієнт не бажає розповідати про усіх, з ким він контактував.

БЕРДИЧІВ.biz

Читайте також:

В «Борисполі» сотні пасажирів намагаються вилетіти з України

В Борисполі зафіксовано перший випадок коронавірусу

В аеропорту «Бориспіль» всіх пасажирів перевіряють на СOVID-19

БОРИСПІЛЬ КОРОНАВІРУС ТАКСИСТ КАРАНТИН ЕПІДЕМІЯ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі