
07:58, 25 лютого 2020 р.
В Борисполі сталася аварія з вини п’яного водія

В понеділок, 24 лютого, близько 11-ї години ранку патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Дімітрова.
На місці події інспектори з’ясували, що водій «КРАЗу», порушивши безпечну дистанцію, спровокував зіткнення з автомобілем «Ford» ще й перемістив свою автівку з місця пригоди.


Під час спілкування з 56-річним винуватцем пригоди, поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння, але проходити огляд чоловік відмовився.
На керманича транспортного засобу КРАЗ інспектори винесли постанову за ст.125 (Переміщення транспортного засобу з місця пригоди) КУпАП та склали протоколи за ст.130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП, за ст.124 (Порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП) КУпАП.
Читайте також:
На Бориспільщині іноземець насмерть збив пішохода
Борисполем їздив п’яний водій без документів
В Борисполі гасили палаючий автомобіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
11:11, 10 березня
11:18, Вчора
1
12:36, 3 березня
13:50, 11 березня