Смертельна пневмонія: аеропорт «Бориспіль» посилив контроль за станом пасажирів

Смертельна пневмонія: аеропорт «Бориспіль» посилив контроль за станом пасажирів, Головний редактор

Новий вид коронавірусу, що вперше був зафіксований у Китаї, вже став причиною смерті 25 людей. Наразі недіагностована пневмонія вийшла за межі країни. Спершу було зафіксовано хворобу у Таїланді, потім в Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, США та Росії.

Санітарно-карантинний підрозділ ДУ «Лабораторний центр на повітряному транспорті МОЗ України» (далі – СКП) повідомив, що контролює ситуацію і перебуває в тісному контакті з Національними органами влади Китаю.

За повідомленням прес-служби аеропорту «Бориспіль», інформація про виявлення на борту повітряного судна особи з ознаками інфекційної хвороби може надійти від екіпажу за 30 хвилин до прибуття в аеропорт.

Після встановлення трапа першим на борт судна піднімається черговий СКП, оцінює за клініко-епідеміологічними даними ситуацію та, у випадку відсутності на борту хворого/підозрілого на інфекційну хворобу, надає дозвіл на продовження обслуговування пасажирів, розвантажування вантажу тощо. У випадку підтвердження – дає вказівку встановити повітряне судно на санітарне місце стоянки.

Читайте також:

Прикордонники «Борисполя» не пустили в Україну російського політика

Іран визнав, що український літак було збито ракетою

Служба зайнятості розповіла про рівень безробіття в Україні

Збір коштів для онкохворої Каріни Личак

БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ КИТАЙ ПНЕВМОНІЯ ВІРУС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі