
12:58, 5 грудня 2019 р.
П’яний та зухвалий: в Борисполі зупинили порушника-рецидивіста

Патрулюючи вулицю Френкеля, бориспільські правоохоронці помітили, що водій автомобіля ВАЗ 21154 не пристебнутий паском безпеки. Під час спілкування з чоловіком поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.
В присутності двох свідків патрульні запропонували водію пройти огляд, однак він відмовився. Під час складання адміністративних матеріалів інспектори дізналися, що порушник потрапляє у таку ситуацію не вперше. Лише за цей рік він тричі сідав за кермо у нетверезому стані.

На 47-річного водія патрульні склали протокол за ч.3 ст.130 КУпАП (керування у стані сп’яніння або відмова проходження огляду на стан сп’яніння втретє за рік) та винесли постанову за ч.4 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами). А його автомобіль доставили на арешт майданчик.

Читайте також:
В бориспільському ліцеї з’явиться майданчик для вивчення ПДР
В «Борисполі» вилучили черговий фальшивий паспорт
В Борисполі зупинили смертельно п’яного водія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
14:09, 3 березня
18
13:21, 1 березня
12
13:21, 1 березня
13:50, Вчора