• Головна
  • В Борисполі реконструюють школу за 139 мільйонів гривень
11:45, 11 листопада 2019 р.

В Борисполі реконструюють школу за 139 мільйонів гривень

В Борисполі реконструюють школу за 139 мільйонів гривень

Мер Борисполя Анатолій Федорчук провів прес-конференцію, на якій розповів про реалізацію проекту реконструкції НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилкавартістю 139 996 863,33 грн в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком.

Міський голова повідомив, що в існуючому закладі навчаються 859 учнів (при проєктній потужності - 450 учнів), класи переповнені, 417 учнів або 48,5% від загальної кількості учнів закладу навчаються у ІІ зміну.

В результаті реконструкції закладу буде збудована триповерхова будівля, що зблокована з існуючою будівлею по західних торцях. Проектом передбачене також утеплення будівлі. Заплановано будівництво індивідуальної котельні на два корпуси школи (І та ІІ черги), облаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж.

Прибудова І черги реконструкції розрахована на проведення навчального процесу двох паралелей 5-12 класів загальною кількістю 400 учнів (16 класів). У складі прибудови запроектовані такi функцiональнi групи примiщень:

- навчальні приміщення (класи);

- навчально-виробничі;

- фiзкультурно-спортивнi;

- бiблiотека;

- клубно-видовищні;

- громадського харчування;

- медичного обслуговування;

- адмiнiстративно-службовi;

- допомiжнi та пiдсобнi (вестибюль, гардероби, рекреацiї, санвузли, комори та iн.).

В Борисполі реконструюють школу за 139 мільйонів гривень, фото-1

До складу навчальних приміщень входять універсальні класні приміщення на 25 учнів та спеціалізовані класні приміщення, такі як: кабінет хімії, кабінет фізики, кабінет біології, кабінет інформатики, кабінет креслення та образотворчого мистецтва, кабінет географії та кабінет до призивної підготовки. При них запроєктовано лаборантські.

Для поглибленого вивчення іноземних мов у школі запроєктовано 5 кабінетів іноземної мови, 2 лінгафонні кабінети з підсобним приміщенням та клас-студія музики та співу з інвентарною.

У складі фізкультурно-спортивних приміщень передбачено: зал загально-фізичної підготовки для учнів 5-12 класів зі снарядною, окремі роздягальні для хлопців та дівчат з санвузлом та душовими, інструкторська з душовою.

Бібліотека має примiщення абонементу з каталогом та зоною для фонду відкритого доступу, читальний зал з зоною індивідуальної роботи з аудіо- і відеоматеріалами, книгосховище, робоча кімната. Читальний зал розрахований на 14 читацьких місць з зоною індивідуальної роботи з аудіо- і відеоматеріалами на 2 робочих місця.

У складі клубно-видовищних приміщень передбачено: кулуари, актовий зал з естрадою на 280 місць, дві артистичні, костюмерна, інвентарна та радіовузол-дикторська.

До складу приміщень харчування входитимуть їдальня з буфетом, що розрахована на 234 посадкових місця. Приміщення медичного обслуговування буде розміщені на першому поверсі у відокремленому блоці та включатиме: терапевтичний кабінет, процедурний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, кімнату психологічного розвантаження та санвузол.

Об’єкт запроєктовано з урахуванням потреб людей, які відносяться до маломобільних груп населення.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

Читайте також:

В Києві скасовано 12 рейсів міських електричок

Бориспільська первинка розширила спектр платних послуг

В Борисполі затримано офіцерів, що розпродавали військове майно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ШКОЛА #РЕКОНСТРУКЦІЯ
live comments feed...