
08:00, 29 жовтня 2019 р.
На Бориспільщині спіймали чесного копача мідного кабелю

Вчора, 28 жовтня, близько опівночі на 65 км автодороги «Київ-Харків-Довжанський» бориспільські патрульні помітили чоловіка, який ходив по лісосмузі з налобним ліхтарем і щось розкопував. Поруч з ним охоронці порядку виявили дві штикові лопати та мідний кабель в земляній траншеї.
В ході спілкування 30-річний чоловік повідомив правоохоронцям, що протягом тижня копає землю в пошуках кабелю, за видобуток якого він вже отримав близько 1500 гривень.
Для встановлення всіх обставин на місце пригоди патрульні викликали слідчо-оперативну групу Баришівського відділу поліції.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
В Борисполі затримали викрадачів парфумів
В «Борисполі» службовий пес знайшов снайперський приціл в речах іноземця
В ДТП на Бориспільщині серйозно постраждав мотоцикліст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
12:30
30 травня
Оголошення
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
live comments feed...