• Головна
  • Американський гурт зняв кліп у бориспільській колонії
16:43, 24 жовтня 2019 р.

Американський гурт зняв кліп у бориспільській колонії

Американський гурт зняв кліп у бориспільській колонії

Американський музичний гурт «Slenderbodies» приїздив до Борисполя, аби зняти кліп на свою пісню «Arrival». Локацією для зйомок стала колонія суворого режиму, а головними героями відео – в’язні, що відбувають там покарання, повідомляє «TheVillage».

Зі знімальною групою працював психолог-криміналіст, який вчив коректно поводитися з арештантами. Кліп влітку знімала українська студія 23/32 Films у колаборації з англійською Pulse Films UK.

«У нас була ідея: зруйнувати всі стереотипи про місця позбавлення волі та людей, які там перебувають. Водночас ми розуміли всю соціальну відповідальність», - розповідає продюсерка 23/32 Films Даша Дерягіна.

Гроші, які в’язниця отримала за зйомки, витратили на закупівлю будматеріалів і ремонт будівлі. Закупки робили разом з начальником колонії.

«За два тижні після зйомок нам зателефонував начальник в’язниці та сказав, що багатьох хлопців неможливо впізнати: їхня поведінка і соціально-моральні установки змінилися. У багатьох з’явилася мета. А були й такі, що за кілька місяців після зйомок проєкту достроково вийшли за зразкову поведінку», - розповідає Даша Дерягіна.

Читайте також:

В Борисполі пройде семінар з «антисуржику»

«Укрзаліниця» запускає додатковй нічний Kyiv Boryspil Express

Суд зобов’язав «Рошен» сплатити в бюджет Борисполя 23 млн грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #КОЛОНІЯ #КЛІП #АМЕРИКА
Оголошення
live comments feed...