
12:00, 30 вересня 2019 р.
На Київщині стартує місячник добровільної здачі зброї

Упродовж наступного місяця (з 1 по 31 жовтня 2019р.) на території усієї Київської області громадяни матимуть змогу добровільно здати до поліції вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби без дозвільних документів, уникнувши кримінальної та адміністративної відповідальності.
За ст.263 Кримінального кодексу України, особи, які незаконно носять, зберігають, купують, передають чи збувають вогнепальну зброю (крім гладкоствольної мисливської - без передбаченого законом дозволу), боєприпаси, вибухівку, - караються позбавленням волі строком від 3 до 7 років.
У разі ж, якщо громадянин у вказаний термін здав зброю (вогнепальну, холодну, мисливську, газову) без відповідних дозвільних документів, то йому надають можливість її оформити, тобто зареєструвати в особисту власність і використовувати на законних підставах.

З питань добровільної здачі зброї кожен може звернутися до поліції, зокрема, до дільничного за місцем проживання або ж реєстрації. Усю детальну інформацію можна отримати за телефоном «102».
Головне управління Національної поліції в Київській області
Читайте також:
Перелік послуг, які надає броварський «Прозорий офіс»
В Борисполі з’явився кабінет замісної підтримуючої терапії для наркозалежних
В Броварах пройде чемпіонат Київської області з лижоролерів
Держстат: в Україні на 100 померлих припадає 51 народжений
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
11:58, 4 грудня
28
22:32, 9 грудня
13:19, 9 грудня