• Головна
  • В Борисполі з’явився кабінет замісної підтримуючої терапії для наркозалежних
15:47, 28 вересня 2019 р.

В Борисполі з’явився кабінет замісної підтримуючої терапії для наркозалежних

В Борисполі з’явився кабінет замісної підтримуючої терапії для наркозалежних

В Борисполі з’явився кабінет замісної підтримуючої терапії (ЗПТ). Заклад відкрито з дотриманням всіх вимог щодо подібних центрів: поряд немає дитячих закладів та майданчиків, багатоквартирних будинків, є зручна транспортна розв'язка.

Кабінет має всі дозволи та ліцензії, його робота контролюється МОЗ. На кожного пацієнта заводиться картка. За словами адміністратору закладу, за перший тиждень роботи у них побувало три відвідувачі, що отримають препарати.

«Перед призначенням терапії проводяться медичні тести, щоб упевнитися, що хворий дійсно вживає наркотик, а не є дилером. Крім того, пацієнт отримує лист призначень, затверджений наказом МОЗ, де вказано назву препарату, дати та години його прийому тощо. Якщо станеться так, що пацієнт буде зупинений поліцією і постане питання походження знайдених у нього наркотичних препаратів, лист призначень стане підтвердженням легальності їх отримання», — коментує лікар кабінету Наталія Головіна.

Лікар-нарколог кабінету розповідає, що для ЗПТ використовуються препарати метадону гідрохлорид (methadone hydrochloride) та бупренорфіну гідрохлорид (buprenorphine hydrochloride), які входять до базового переліку основних лікарських засобів ВООЗ.

Приймальні дні кабінету ЗПТ у Борисполі:

понеділок-п’ятниця з 14.00 до 17.00.

Тел. 097 331-25-40, 095 348-45-60

Вісті

Читайте також:

У Борисполі затримали чесного водія «під кайфом»

В Бориспільському районі зникла дитина

В Борисполі дітям без щеплення дозволили відвідувати навчальні заклади

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #КАБІНЕТ #НАРКОЗАЛЕЖНІ #ТЕРАПІЯ
live comments feed...