«Іржава з запахом фекалій»: бориспільці скаржаться на брудну воду у кранах

«Іржава з запахом фекалій»: бориспільці скаржаться на брудну воду у кранах

Вчора, 10 вересня, у соцмережах з’явилося щонайменше десять повідомлень від мешканців різних районів Борисполя, щодо жахливої якості води з-під крану.

«На Степана Бандери 16 з під крана ллється іржава вода з запахом фекалій. Це мабуть нова технологія очистки питної води від Бориспільського міського водоканалу...», - написав Олександр Кохановський в групі «Бориспіль для всіх» у Facebook.

За словами інших дописувачів, така ж сама ситуація спостерігається у різних районах міста, проте дзвінки зі скаргами у Бориспільводоканал не мали ніякого результату: «Я спершу дзвонила. Згодом передзвонила, сказали перевірили, проблема з вашої сторони. Викликала сантехніка 200 грн лише за виклик, він усе перевірив і сказав не з моєї. Написала скаргу з коротким описом ситуації. Менше емоцій, більше фактів, копію обов'язково у 101 кабінет міськради. Об' єднуйтесь з сусідами», - пише Марія Вільчинська.

Ось, що тече з кранів в оселях бориспільців вже більше доби:

Нагадаємо, як раніше повідомляв сайт 4595.com.ua, з 12 по 13 вересня, у зв`язку з очищенням та сильним хлоруванням водопровідних мереж та резервуарів, буде відсутня вода по всьому місту. 

Читайте також:

На Київщині зберігається надзвичайний рівень пожежної небезпеки

На бориспільському озері потонув чоловік

На Бориспільщині двічі за годину гасили загорання трави

БОРИСПІЛЬ ВОДА БРУД ІРЖА СКАРГИ ВОДОКАНАЛ,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі