• Головна
  • Як оформити біометричний паспорт новонародженій дитині?
16:35, 15 серпня 2019 р.

Як оформити біометричний паспорт новонародженій дитині?

Як оформити біометричний паспорт новонародженій дитині?

Оформити біометричний паспорт дитині можна від самого її народження, і дійсним цей документ буде впродовж 4 років. Вартість дитячого закордонного паспорта складає 682 грн за 20 робочих днів, прискорений варіант - 1034 грн за 7 робочих днів.

Серед вимог до фото - розмір 10х15 сантиметрів; зображено 70% обличчя; білий фон, ніяких сторонніх предметів; чіткі контури; без дефектів.

«Сфотографуватися на паспорт можна й в міграційній службі при подачі документів. Але якщо у вашої дитини (віком до 12 років) з фотографуванням виникають проблеми: лякається фотоспалаху, не може всидіти на місці, не закривати очей більше 2 секунд, самостійно принесіть в ДМС одну фотокартку», - уточнюється у повідомленні.

До фото потрібно долучити такі документи: оригінал свідоцтва про народження; ІПН (якщо є); паспорт одного з батьків. Щоб транслітерація у дитячому паспорті не відрізнялася від перекладу прізвища у паспорті батьків, повідомте працівників служби про наявність у вас закордонного паспорта.

Забрати готовий біометричний паспорт дитини може один з батьків (зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження дитини) або інша особа за наявності нотаріально завіреної довіреності.

ДМС

Читайте також:

Багатодітні родини можуть отримати додаткові пільги

В Україні можна оформити пенсію онлайн

Володимир Зеленський хоче легалізувати казино

Канікули по-новому: коли та скільки будуть відпочивати школярі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БІОМЕТРИЧНИЙ #ПАСПОРТ #ДИТИНА #ДОКУМЕНТ #ОФОРМЛЕННЯ #ДМС
Оголошення
live comments feed...