
16:00, 7 червня 2019 р.
В «Борисполі» затримали наркоторговця

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали ліванця, якого розшукували правоохоронні органи Німеччини.
Під час оформлення пасажирів авіарейсу «Бейрут – Київ», на одного з іноземців – громадянина Лівану, спрацювала база Інтерполу. 49-річного чоловіка прикордонники одразу затримали.
Охоронці кордону встановили, що іноземця розшукують в Німеччині за підозрою у причетності до злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Затриманого передали співробітникам Національної поліції.
Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ»
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, псевдоболгарин з Азербайджану так і не побачив Італію: в «Борисполі» затримали шахрая
Читайте також:
В «Укрзалізниці» думають над придбанням приватних потягів на маршрут до «Борисполя»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum
Новини компаній
17:00
6 жовтня
Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів
Новини компаній
17:00
1 жовтня
Дискотеки, мюзикли, бродвейський імпровіз та TikTok-хіти: жовтнева афіша Caribbean Club
Новини компаній
13:00
1 жовтня
11:24
30 вересня
Прописка в Деснянському районі столиці
Новини компаній
09:30
19 вересня
17:00
17 вересня
11:00
15 вересня
Оголошення
20:23, 12 жовтня
20:23, 12 жовтня
20:23, 12 жовтня
20:23, 12 жовтня
20:23, 12 жовтня