
08:00, 31 травня 2019 р.
«Нерви здали»: в Борисполі двох крадіїв виявили ще до заяви про злочин

Екіпаж бориспільських патрульних зупинив автомобіль марки «Mercedes» для перевірки документів. В салоні авто знаходилося два чоловіки, які помітно нервували. Коли правоохоронці вирішили перевірити багажне відділення, то виявили там мобільні телефони, парфуми, одяг, інструменти та різну побутову техніку.
Окрім того, в салоні автівки поліцейські під резиновою ковдрою виявили золоті прикраси, наявність яких водій та пасажир пояснити не змогли. Поліцейські затримали 36-річного водія та 33-річного пасажира до з’ясування обставин.
Саме в цей час на спецлінію 102 звернулася мешканка Борисполя, яка повідомила про крадіжку з оселі. За описом викрадені речі цілком збігалися з речами, виявленими у затриманих.
Наразі зловмисники затримані в порядку ст. 208 КПК України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Потерпіла подякувала поліції за швидке розкриття крадіжки.
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, відкриття грального закладу в Борисполі закінчилось вилученням усієї техніки.
Читайте також:
Суд визнав законною відмову садочку приймати дитину без щеплень
«Стихійку» в центрі Борисполя побороли за допомогою приватної охорони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
21 жовтня
Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum
Новини компаній
17:00
6 жовтня
Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів
Новини компаній
17:00
1 жовтня
Дискотеки, мюзикли, бродвейський імпровіз та TikTok-хіти: жовтнева афіша Caribbean Club
Новини компаній
13:00
1 жовтня
11:24
30 вересня
Прописка в Деснянському районі столиці
Новини компаній
09:30
19 вересня
17:00
17 вересня
Оголошення
11:56, 15 жовтня
1
01:53, 11 жовтня
73
12:30, Сьогодні
18