• Головна
  • Міст біля села Гора капітально відремонтують до 2020 року
09:06, 12 травня 2019 р.

Міст біля села Гора капітально відремонтують до 2020 року

Міст біля села Гора капітально відремонтують до 2020 року

Транспортна розв’язка на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський км 25+307 буде капітально відремонтована. Служба автомобільних доріг у Київській області вже уклала договір за результатами проведених відкритих торгів у системі публічних закупівель Prozorro. Серед трьох компаній-претендентів переможцем визначено ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50, з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією у 96, 3млн. грн. Об’єкт фінансується за рахунок держбюджету, строк виконання робіт до кінця 2020р.

Підрядники виконають роботи з розбирання існуючої конструкції мостового полотна, влаштування монолітної плити прогонової будови, влаштування комплексу конструкції мостового полотна, відновлення шафової стінки та деформаційних швів, перевлаштування перехідних плит та дорожнього одягу, відновлення конусів, ремонт прогонової будови та опор із заміною опорних частин на стоянах, влаштування нового дорожнього одягу.

Для підвищення безпеки дорожнього руху буде встановлено бар’єрне огородження, нові дорожні знаки, зовнішнє освітлення а також нанесено сучасну горизонтальну розмітку. Реалізація цього проекту покращить транспортно-експлуатаційний стан дороги, підвищить безпеку руху та мінімізує вплив транспорту на екологію.

Служба автомобільних доріг у Київській області

Читайте також:

Мера Борисполя нагородили орденом «За заслуги»

В Борисполі з’явився новий скейт-майданчик

В «Борисполі» почне працювати багаторівневий паркінг

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ ГОРА МІСТ РЕМОНТ ДОРОГА
Оголошення
live comments feed...