
14:15, 20 квітня 2019 р.
Віддав останнє: в Борисполі громадянин Індії «погорів» на підкупі

Вчора в пункті пропуску аеропорту «Бориспіль» громадянин Індії 1994 року народження намагався дати хабар охоронцям кордону, щоб його впустили в країну.
Чоловік прибув рейсом з Делі. Під час здійснення заходів контролю молодик не зміг підтвердити достатнє фінансове забезпечення на час перебування на території України. У зв'язку з цим йому було відмовлено у перетині державного кордону.
Прийняти відмову іноземець був не готовий, і запропонував 500 доларів прикордонникам, щоб «вирішити це питання». Факт підкупу зафіксували та повідомили компетентні органи.
Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ»
Читайте також:
Громадяни Грузії видали себе за греків, щоб перетнути кордон
Чоловіка, який вдарив патрульного у Борисполі, посадили на 2 роки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
22 серпня
Сезонна алергія у дорослих: як швидко визначити подразник за допомогою сучасних алергопанелей
Новини компаній
17:00
18 серпня
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
18:19, 10 серпня
09:06, 19 серпня
1