• Головна
  • Вибори на 98 окрузі під загрозою через ймовірну розтрату
12:18, 18 квітня 2019 р.

Вибори на 98 окрузі під загрозою через ймовірну розтрату

Вибори на 98 окрузі під загрозою через ймовірну розтрату

Під загрозою опинилися підготовка та проведення другого туру голосування у 98 виборчому окрузі (місто Бориспіль, Бориспільський, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320251, 320252, 320273 – 320275), Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони).

Причин для цього декілька. Зокрема, голова попереднього складу ОВК не надала архіву, та бухгалтерію. Крім цього є встановлені факти невиплат за роботу членам ДВК, які працювали у першому турі виборів. Є проблеми з недоотриманням пального для водіїв у комісіях.

Джерела також стверджують, що було встановлено факт надмірного преміювання попереднього голови та головного бухгалтера, та інші розтрати.

Члени ОВК кажуть, що попередній голова комісії втручається у роботу нинішнього складу ОВК. Такий стан речей призвів до того, що низка бухгалтерів з Яготина і Борисполя, просто відмовляються мати справу з теперішнею ОВК, побоюючись відповідальності.

Також чинна ОВК не може встановити навіть всіх членів комісій, яким заборгували попередники.

Ще одним нюансом є те, що ОВК не може здійснювати ніяких банківських операцій. Тобто не може закупити елементарне для своєї роботи.

Яготин Інфо

Читайте також:

Справа Савченко: вдале ходіння по судах

Долучіться до Всеукраїнської акції «Серце до серця»

Світ в жалобі: Собор Паризької Богоматері палав 9 годин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ БОРИСПІЛЬ ВИБОРИ ОВК
Оголошення
live comments feed...