Осінь в Борисполі!

Готельно-ресторанний комплекс «Золотий лев»
Щирий, порядний і доброзичливий персонал, з теплом в душі радий гостям готелю, ресторану, vip-салону, більярду, конференціям з проживанням і харчуванням, туристичним групам.
Клінінг в Борисполі
Професійне прибирання квартир,будинків, офісів, а також послуги хімчистки.
«FitCurves» в Борисполі
Лише ми даруємо своїм клієнтам можливість пройти 3 безкоштовних тренування у нас в клубі!
Ресторан «Rosmarino verde»
Тут поєдналися стильний інтер’єр, європейська та азіатська кухня, і обслуговування на найвищому рівні.
«КІА меблі» в Борисполі
Тут працюють тільки професійні майстри, які готові створити саме те, що вам потрібно.
Експериментальний цех Марії Графової
За більш ніж 15 років роботи засновникам вдалося перетворити звичайне маленьке ательє у справжнє потужне виробництво якісного та ексклюзивного одягу.
Буріння промислових свердловин
Комплекс робіт під ключ від лідеру галузі - компанії «Артезбур».

Спекотне літо добігло кінця, але це не означає, що треба відмовлятись від розваг, адже попереду - безліч цікавого! Якщо ви хочете завжди бути в курсі гарячих пропозицій та акцій, першими дізнаватись про відкриття нових закладів і проводити час з користю, спецпроект «Осінь в Борисполі!» від сайту 4595.com.ua - кращий путівник по Борисполю саме для вас!

Зустрічайтеся з друзями, влаштовуйте побачення, відкривайте для себе нові магазини, ресторани та розважальні заклади нашого міста. 

Гарна новина є й для бориспільських підприємців: послаблення карантинних заходів відкривають нові можливості для розвитку вашого бізнесу! Якщо ви хочете, щоб ваша компанія брала участь в нашому спецпроекті – просто напишіть нам на пошту: [email protected]