• Головна
  • Використання плитоносу для захисту
Новини компаній
17:00, 21 червня

Використання плитоносу для захисту

Новини компаній
Використання плитоносу для захисту, фото-1

Сучасна військова екіпіровка — це перш за все захист органів тіла, який дозволяє бійцю залишатися достатньо мобільним та ефективно виконувати поставлені задачі. На відміну від середньовічних сталевих предметів захисту, сучасні плитоноски залишаються легкими, комфортними у використанні, і водночас гарантують високу безпеку. Через досить невеликі розміри та вагу багато хто вважає, що ефективність захисту чохлів для бронежилету невисока, а тому їх не обов'язково використовувати. Насправді ж, це зовсім не так. Саме завдяки комбінації надійних матеріалів з міцними плитами та правильно розміщеними елементами балістичного захисту, сучасний військовий може отрмати надійний захист та ефективно виконувати поставлену задачу.

Якщо Ви хочете підібрати для себе сучасні види бронежилетів, оснащені стропами MOLLE для додаткового спорядження, і які відповідають найвищим стандартам якості, зверніть увагу на продукцію Українська Бронятм. На сайті компанії представлені різні варіанти виробів: тактичний шолом, плитоноска з балістичним захистом, бронекостюми тощо. Всі ці вироби Ви можете підібрати за розміром, кольором (мультикам, піксель, олива, чорний) та іншими характеристиками, а за необхідності проконсультуватися зі співробітниками в режимі реального часу. Всі вироби можна замовити на сайті з доставкою у потрібне місто.

Конструкція плитоноски та особливості її використання

Забезпечити максимальну ефективність, комфорт та мобільність в реальних бойових умовах можна лише в тому випадку, якщо правильно підібрати та налаштувати бронежилет. У випадку із плитоноскою слід дотримуватися наступних рекомендацій, які можуть зберегти Вам життя:

  • Правильно підбирайте розмір виробу — це стосується не тільки плитоноски, а й плит. Стандартним вважається розмір плити 25х30 см, однак Українська Бронятм пропонує плити в 5 розмірах.
  • Обирайте вироби виключно з якісних матеріалів — це можуть бути плитоноски з матеріалу Cordura або оксфорд. Перший варіант тканини вважається більш міцним та стійким до різних впливів. 
  • Обов'язково приділіть увагу налаштуванню плитоноски, адже тільки правильно вдягнена і відрегульвоана вона може гарантувати високу ефективність захисту та можливість виконувати поставлену задачу в комфортному режимі.
  • Обирайте тип плитоносок залежно від власних потреб та задач. Плитоноски можуть бути прихованого носіння або полегшені, бувають також й модульні системи, які мають більшу площу захисту. Фахівці Українська Бронятм допомагають клієнтам підбирати елементи екіпірування під типи задач.

Важливо розуміти, що плитоноска стає повноцінним бронежилетом, який має високий рівень захисту тіла тільки в тому випадку, якщо вона правильно підібрана виготовлена якісно, пройшла випробування та має всі необхідні елементи для встановлення не тільки основних плит, а й бокового захисту. Але, навіть у випадку, якщо Ви підібрали все правильно, але знехтували налаштуваннями, рівень її захисту може суттєво зменшитися.

Налаштування - важливий етап, яким не можна нехтувати

Функціональність будь-якого елементу військової екіпіровки залежить від правильності його налаштування. У випадку із бронежилетом – це:

  • Фіксація бронежилета у правильному положенні — аби край плити був біля яремної ямки.
  • Розміщення бронепластин, балістичного бокового захисту, а також підсумків у відповідних розділах так, аби вони не заважали рухам.
  • Надійно застібнуті ремінці, які гарантують міцну фіксацію на корпусі.

Індивідуально підібраний розмір, регулювання під себе та правильно обраний клас захисту плит гарантуватиме дійсно високий рівень захисту та можливість ефективного виконання поставлених задач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...