• Головна
  • Cело на продаж – дружина одiозного суддi Скрипки також втрапила у скандал
18:05, 15 травня

Cело на продаж – дружина одiозного суддi Скрипки також втрапила у скандал

Підігрування криміналітету та проросійському бізнесу, сумнівні рішення та звтгуачення в корумповваності – броварський суддя Олександр Скрипка вже давно під пильною увагою ЗМІ. Так розслідувачі зясували, що лише за офіційною декларацією у нього та родини цілих 14 земельних ділянок – загальна площа 16 гектарів.

Втім, за даними журналістів, не лише суддя вносить лепту в збагачення родини. Його дружина Тетяна Скрипка відіграє не останню роль в земельних оборудках. З 2021 року вона стає старостою села Рогозів. Саме на неї та матір оформлені земельні ділянки, які з’явилися у власності 3 15го до 19й роки. Слід зазначити, що до 2021 року відкритого ринку землі в Україні не існувало.  Безкоштовно отримати громадяни можуть лише 2, 25 га. А в таких ОТГ як Бориспільска, це й зовсім неможливо, бо вся земля має господарів.

Тому єдиний варіант такого «земельного збагачення» Скрипок – це скупка паїв  “в чорну,” тиск на селян та місцеві адміністрації, ймовірно, участь у непрозорих земельних аукціонах, що проводилися шляхом договорняків. Все спростилося після 2021го – Тетяна Скрипка отримала можливість ухвалювати нові рішення про «безоплатне» виділення землі своєму оточенню.

Тобто фактично їде мова про торгівлю селом. Добре, що не з кріпаками.  

За часи головування дружини судді ухвалюється рішення про передачу понад 3 га  Овсієнко Юрію Васильовичу. Людина з таким призвіщем керувала селом до 2015 року - саме в той час, коли Скрипка ставав землевласником. Ще понад 3 га - Кононенко Віктору Петровичу.   Людина з таким самим прізвищем є членом виконкому Боріспольскої ОТГ, членом якого як староста є Тетяна Скрипка. Це лише вершина айсбергу та неповний список тих, хто засвітився в земельних оборудках Тетяни Скрипки.

Вони з чоловіком, схоже, не збентежені такою публічністю. Обидва впевнені у власній безкарності, але вже зрозуміло, що нові подробиці про їхні ймовірні неправомірні доходи з’являться вже днями.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...