• Головна
  • Гофровані стакани: основні прерогативи використання
Новини компаній
10:30, 1 травня

Гофровані стакани: основні прерогативи використання

Новини компаній

Гофровані стакани – практичний одноразовий посуд, який вважається універсальним рішенням та активно використовується в різних галузях. Такі паперові вироби є ідеальним доповненням для офісного, домашнього та комерційного простору.

Гофровані стакани: основні прерогативи використання, фото-1

Характерна відмінність від звичайних паперових стаканів полягає у наявності спеціальних вертикальних хвилеподібних складок. В результаті відзначають величезну кількість переваг гофрованої тари перед гладкою. Зручність у використанні буде забезпечена внаслідок того, що внутрішня поверхня склянки є повністю гладкою. Тому тару можна використовувати для різних напоїв.

Особливості використання

Різноманітність варіантів використання гофрованої тари робить ці вироби неймовірно затребуваними.

Представлені стакани застосовують для:

  • Пікніків, виїзду на природу, коли важливо мати при собі практичний посуд.
  • Організації дитячих днів народження.
  • Кав'ярень, де стакани використовують під гарячі та теплі напої.
  • Різних компаній, закладів, коли важливо мати в арсеналі посуд для різних напоїв.

Завдяки сучасному дизайну, всі стакани мають особливий споживчий попит у різних сферах, а їх список можливих завдань суттєво розширюється.

Гофровані стакани для гарячих напоїв

Гофровані стакани крафт виготовляються з високоміцного картону, які найчастіше має два щільні шари. В результаті готова продукція не пропускає вологу, вважається герметичною, що забезпечує зручність її використання.

Гофровані стакани: основні прерогативи використання, фото-2

Широка палітра кольорів дозволяє власникам компаній і різних закладів підібрати оптом, в роздріб необхідну кількість стаканів з урахуванням власного корпоративного кольору. Окрім кольору, вдасться підібрати ідеальний розмір, об'єм. Найбільш популярними вважаються стакани об'ємом 200 мл, 250 мл, 350 мл, 400 мл.

Причини вибрати гофровані стакани

У процесі здійснення покупки дедалі більше споживачів обирають саме гофровані стакани. Насамперед це пов'язано з такими причинами:

  • Комфортна експлуатація – поверхня стакана має температуру на 20-40 градусів нижче за реальну температуру напою.
  • Якісний та екологічно безпечний матеріал, що не впливає на смак напоїв.
  • Компактні розміри та легка вага.
  • Презентабельний зовнішній вигляд.

З цих причин гофрований посуд використовується у різних сферах, оскільки спрощує процес дегустації різноманітних напоїв.

Гофровані стакани із безпечних матеріалів

Гофровані стакани – це повністю безпечна тара, виготовлена з матеріалів, які можуть тісно контактувати з продуктами харчування. Вона не б'ється під час використання, не виділяє шкідливих хімічних речовин навіть при використанні разом з гарячими напоями.

Це пов'язано з тим, що у процесі виробництва використовують екологічно чисту сировину, харчові барвники. На практиці було неодноразово доведено, що матеріал швидко розкладається під впливом підвищеного рівня вологості, бактерій у природних умовах.

Оригінальні стакани з цікавим дизайном

Сьогодні гофровані стакани крафт привертають увагу завдяки цікавому дизайну. Дедалі більше власників кав'ярень та інших закладів замовляють таку тару оптом, віддаючи перевагу корпоративним кольорам під час оформлення зовнішньої частини стакана.

У результаті гофрований посуд є чудовим маркетинговим інструментом, ненав'язливим способом заявити про власний бренд на широку аудиторію. Не зважаючи на рельєфну поверхню, сучасні методи друку дозволяють нанести практично будь-яке зображення, скориставшись послугами індивідуального брендування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...