• Головна
  • Бориспільщина: нічні поховання в селах громади
19:00, 11 березня

Бориспільщина: нічні поховання в селах громади

Бориспільщина: нічні поховання в селах громади

На кладовищах старостинських округів Бориспільщини час від часу трапляються доволі нестандартні ситуації — нічні поховання людей, пишуть «Вісті».

Вже певний час є проблема — уночі в селах на кладовищах хоронять людей без будь-яких дозволів. В основному, це мешканці інших громад. Насправді це досить неординарнаситуація.

Повинні бути якісь дії влади на такі безконтрольні поховання. Адже люди просто йдуть та ховають своїх родичів, де забажають, на кладовищах сіл.

«Все повинно бути законно. Якщо навіть і є якісь люди, які не мають стосунку до села, вони все одно повинні прийти до старости та повідомити про намір поховати родичів на певному кладовищі. А староста, у свою чергу, контролює цей процес. Звісно, є певні фактори: чи є родичі у померлого у нашій громаді, чи проживав він тут хоч якийсь час та ін. Адже зрозуміло, що ми не можемо здійснити поховання всіх немісцевих», - розповів В’ячеслав Толкач, начальник головного управління ЖКГ Бориспільської міської ради.

Нічні поховання не безіменні, є прізвище, ім’я людини, дата народження та смерті. Проте це люди, які здебільшого не мають стосунку до громади.

Такі поодинокі випадки відбуваються вже багато років поспіль, проте їх потрібно якось унеможливлювати.

Зауважується, за зверненням виконавця волевиявлення померлого або особи, яка взяла на себе зобов’язання поховати померлого, на території кладовища безоплатно виділяється місце для поховання померлого відповідно до затвердженої проектної документації.

За бажанням одного з родичів, для поховання двох чи більше померлих безоплатно виділяється місце для родинного поховання.

Читайте також:

В Бориспольській громаді благоустроять ділянки для почесних поховань

У Борисполі провели захід вшанування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КЛАДОВИЩЕ #ЦВИНТАР #ПОХОВАННЯ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...