• Головна
  • Китай збільшує кількість вантажних поїздів до Європи
Новини компаній
10:45, 27 жовтня 2023 р.

Китай збільшує кількість вантажних поїздів до Європи

Новини компаній
Китай збільшує кількість вантажних поїздів до Європи

Китай збільшив кількість вантажних поїздів, які курсують до Європи та у зворотному напрямку, подвоївши ефективність перевезень, повідомляє CGTN.

З 1 липня регулярний вантажний поїзд відправлятиметься з транспортного вузла в Сіані (провінція Шеньсі) до Дуйсбурга в Німеччині двічі на тиждень (з 2022 року поїзд курсував раз на тиждень).

Загалом із січня по червень 2023 року цим маршрутом було відправлено 2619 поїздів, що на 46,2% більше, ніж минулого року, передає Global Times з посиланням на сіаньського залізничного оператора.

Обсяг перевезених вантажів також збільшився, склавши понад 2,49 мільйона тонн, що на 64,1% більше, ніж минулого року.

Кількість поїздів до Центральної Європи досягла 2340, а кількість поїздів до Середньої Азії – 279. Загалом у червні було відправлено 497 поїздів, що на 26,8% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Китайський вантажний потяг «Чан'ань» вже досяг 45 країн та регіонів Євразії 17 транскордонними залізничними маршрутами, повідомив виданню оператор.

У провінції Юньнань на південному заході Китаю Китайсько-Лаоською залізницею в першій половині 2023 року було перевезено 9,62 мільйонів тонн вантажів, що на 94,7% більше, ніж минулого року. При цьому обсяг транскордонних вантажів досяг 2,3 мільйонів тонн, що на 210,8% більше, повідомляє China News.

Свіжі фрукти є однією з основних категорій вантажів, що перевозяться Китайсько-Лаоською залізницею. З того часу, як у грудні 2022 року в порту Мохан у провінції Юньнань створили спеціальний пункт перевірки фруктів, що імпортуються, залізницею було імпортовано понад 40 000 тонн фруктів на суму 988 мільйонів юанів (136,9 мільйонів доларів США), повідомляє Yunnan Economy Daily .

Загалом міжнародні перевезення з Китаю до Європи, Середньої Азії та Південно-Східної Азії у першому кварталі 2023 року демонструють позитивну динаміку, незважаючи на те, що самі потяги працювали у звичайному режимі, зазначає Global Times.

GoodLogistics

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...