• Головна
 • Система кондиціювання, як один з основних елементів авто
Новини компаній
12:23, 12 жовтня 2023 р.

Система кондиціювання, як один з основних елементів авто

Новини компаній

Обираючи автомобіль для щоденного користування, багато водіїв звертають увагу на справність двигуна, відповідність VIN-номерів кожної деталі. Також дивляться на пробіг, стан кузова і т. д. Однак система кондиціювання – чи не одна з найважливіших складових. Від її працездатності залежить комфортне пересування в авто, відсутність перегрівання запчастин та основних деталей машини в процесі руху. Том, якщо дана система виходить з ладу, водієві конче необхідно виконати або частковий ремонт, або повну заміну пошкодженого елементу.

Автомобільна кліматична установка розміщується по всьому периметру машини. Має вигляд окремих вузлів, які з’єднуються між собою за допомогою спеціальних магістральних трубок. Максимальна герметичність в місцях стику досягається за рахунок використання спеціальних кілець ущільнювачів магістралі кондиціонеру.

Як правило, термін експлуатації даних деталей достатньо тривалий. Однак, при виконанні часткового вузлового або повного ремонту кліматичної системи кільця, які були задіяні на пошкодженій ділянці, потрібно змінювати на нові.

Інтернет-магазин Bex Space пропонує великий асортимент цих деталей https://bex-space.com/ru/kilcya-ushchilnyuvachiv-magistrali-kondicionera з Європи та США по вигідним, економічно обгрунтованим цінам. Асортимент постійно оновлюється та доповнюється, щоб кожен з клієнтів мав можливість замовити саме ту запчастину, яка необхідна для його авто. В каталозі є товари для автомобілів Subaru, Cargo, Toyota, BMW та для інших марок.

Чому треба виконувати вчасну заміну кілець ущільнювача?

Система кондиціювання функціонує не тільки для того, аби пасажир та водій у холодний період часу могли обігрітися. Крім цього, вона виконує ряд інших, важливих функцій, серед яких виділяють:

 • підтримання оптимального мікроклімату всередині салону в залежності від пори року;
 • виведення залишків газу, які можуть потрапляти до авто у результаті старіння кілець ущільнювача;
 • усунення надлишкової вологи з салону.

Комфортне перебування у автомобілі залежить від справності цієї системи. Для того, щоб мінімізувати виникнення ситуацій, пов’язаних з пошкодженням кілець ущільнювача, необхідно кожного разу при користуванні автомобілем хоча б на 5-7 хвилин вмикати кондиціонер. Крім цього, доцільно ставити його у будь-яке положення: на обігрів, охолодження чи обдув вікна. Таким чином, буде відбуватися зволоження кілець ущільнювача мастилом, яке циркулює у системі.

Як придбати необхідну деталь?

Інтернет-магазин Bex Space займається реалізацією необхідних запчастин, вироблених в Європі та США. В каталозі можна віднайти деталі до будь-якого авто, у тому числі й заглушки передньої панелі салону https://bex-space.com/ru/zaglushki-perednoji-paneli-salonu, що є незамінною складовою будь якого авто.

Існує зручний варіант пошуку необхідного товару, який можна знайти, вказавши один з наступних критеріїв:

 • VIN-номер;
 • назву деталі;
 • модель та марку авто;
 • код запчастини, вказаний на сайті.

Якщо необхідного товару немає, є можливість зв’язатися з представниками магазину та замовити його доставку з-за кордону.

Щоб придбати запчастину, достатньо:

 • скористатися пошуком по одному з вищенаведених критеріїв;
 • вибрати необхідну деталь;
 • вказати кількість;
 • додати до віртуальної корзини;
 • підтвердити факт замовлення.

Менеджер компанії зателефонує для підтвердження покупки. Спеціаліст зорієнтує по терміну доставки, надасть інформацію по кожному питанню. Існує як адресне відправлення товару кур’єром, так і відправка на відділення. Для власників СТО пропонується вигідна знижка за умови постійної співпраці чи оптового замовлення комплектуючих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...