
06:30, 22 серпня 2023 р.
В Борисполі встановлено флагшток висотою 35 метрів

В Борисполі інтенсивними темпами ведуться роботи по встановленню флагштоку, на якому майорітиме найбільший прапор України в Борисполі.
Також прокладаються тротуарні доріжки.
«Сьогодні флагшток уже здіймається в небо, а роботи з облаштування доріжок наближаються до завершення», - пишуть «Вісті».
Заступник Бориспільського міського голови Віталій Горкун, коментуючи роботи, вчергове наголосив, що жодної копійки з міського бюджету на ці роботи не витрачено — усе виконується за кошти благодійників.
«Люди вирішили виконати роботи безкоштовно, на громадських засадах. Бетон для фундаменту надав Бориспільський комбінат будівельних матеріалів, який очолює Ігор Шалімов. Раніше колектив БКБМ перерахував 50 тис. грн на благодійний рахунок, відкритий для збору коштів на флагшток», - повідомив керівник ПрАТ «Агробудмеханізація».
Ймовірно, державний прапор на флагштоці здійметься в небо на День прапора.
Читайте також:
В Борисполі на Рогозівському цвинтарі встановлюють козацькі хрести
В Борисполі дитина знайшла сім коробок з бойовими набоями
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17:29
31 серпня
15:39
31 серпня
13:52
31 серпня
10:01
31 серпня
Препарати від кліщів для котів: як обрати ефективний захист
Новини компаній
15:00
25 серпня
Мільйон під прикриттям: Еко маркет запускає національну акцію з гарантованими подарунками
Новини компаній
15:00
22 серпня
Оголошення
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня