• Головна
 • Покрокова інструкція по роботі з криптою для новачків та корисні приклади для практики
Новини компаній
17:28, 19 липня 2023 р.

Покрокова інструкція по роботі з криптою для новачків та корисні приклади для практики

Новини компаній
Покрокова інструкція по роботі з криптою для новачків та корисні приклади для практики, фото-1

Вже понад 13 років успішно існує Біткоін, який вважається найбільш популярним варіантом криптовалюти у плані своєї монетизації, ліквідності, вигоди для проведення торгових операцій. Криптовалюта вже щільно увійшла у повсякденне життя, вона використовується для роботи, для особистого кар'єрного зростання, заробітку, тому навіть новачки у цій сфері намагаються вивчити всі аспекти та правильно опрацювати основні деталі для подальшої практики. Додатково тут допоможе біржа криптовалют, яка має багатофункціональну систему роботи, загальну якість подання інформації, масу інструментів щодо операцій.

Відмінність криптовалюти від фіатної валюти

Криптовалюта відноситься до електронних платіжних засобів, створених на основі програмного коду, тому немає фізичного аналога. Більше того, криптовалюта не має жодного забезпечення як у випадку з фіатною валютою, тому відзначаються такі відмінності зі своїми індивідуальними особливостями застосування:

 • Емісія. Враховуючи те, що фіатна валюта створюється центральними банками, то кількість необмежена, що в будь-якому випадку може призвести до інфляції. А ось крипта створюється в обмеженій кількості, тому вона не забезпечується, а лише популяризується у процесі роботи.
 • Форма випуску. Фіатні гроші - це паперові, металеві або пластикові гроші, які застосовуються у фізичному житті, а ось крипта має електронний формат випуску, тому вона використовується для онлайн- розрахунків.
 • Спосіб керування. Фіатна валюта контролюється державою, а ось трейдинг криптовалют надає можливість працювати на вільних умовах , отримуючи при цьому непоганий відсоток заробітку.
 • Швидкість обробки платежів. Криптовалютні платежі проходять набагато швидше, але в той же час фіатні гроші вимагають використання банківських систем та платіжних програм для проведення валюти, що вимагає додаткового часу та сил.
 • Анонімність. Криптовалюта – це анонімний та максимально захищений засіб для торгівлі та інвестування, тому можна запобігти будь-яким ризикам та незручностям для власників. А ось працювати з фіатною валютою доведеться лише у наземному форматі або онлайн , але під повним контролем.

Криптовалюта має набагато більше можливостей у віртуальному форматі, тому в залежності від поставленої мети кожна людина зможе вибрати саме те, що їй потрібно. Більше того, можна купити криптовалюту на біржі, попередньо вивчивши всі правила отримання та зберігання, щоб уникнути незручностей технічного та загального фінансового плану.

Як придбати криптовалюту?

Не кожен користувач знає, як купити криптовалюту, які є способи, правила та рекомендації для того, щоб запобігти загальним незручностям. Виділяється кілька способів зі своїми особливостями, тому кожен користувач отримує комфортні умови для угод:

 • Криптовалютні обмінники, яких чимало, тому в залежності від способу та принципу функціональності можна вибрати правильне рішення.
 • Криптовалютні біржі підійдуть для систематизованих розрахунків, фінансових операцій та інвестування грошей з метою примноження. Будь-яка біржа криптовалюті - це багатофункціональна платформа , яка дозволяє не тільки купувати, а й зберігати крипту, примножувати її.
 • Криптокошелек використовується тільки для зберігання та обміну, тому для обмеженого ряду функцій такий варіант платформи є найбільш популярним.
 • P2P -майданчики – це пряма торгівля між користувачами, яка дозволяє обмінюватися потрібною валютою за встановленим курсом, виключаючи у своїй появу проблем під час розрахунків чи перерахування коштів.
 • Платіжні системи підійдуть на той випадок, якщо потрібно за допомогою фіатної валюти купується, наприклад, polygon криптовалюта, створена на основі блокчейну Ефіріум.

Але кожен спосіб купівлі та використання крипти має свої індивідуальні характеристики, тому не зайвим буде ознайомитися з ними заздалегідь, щоб уникнути загальних незручностей технічного та фінансового плану.

Способи заробітку з криптою

Крипта має різні варіанти роботи для отримання загального зиску, тому потрібно вивчити індивідуально кожен:

 • Інвестиції. Якщо вкласти гроші в крипту, то створюються всі умови для того, щоб з часом примножити свій капітал та отримати його велику фінансову вигоду.
 • Майнінг. Інструмент підійде для тих, хто має певний досвід та навички у торгівлі, тому можна використовувати необмежені можливості для збільшення капіталу.
 • Торгівля на біржі. Якщо відомі інструменти обраної платформи, можна примножити свій капітал, розширити інвестиційний портфель, відкриваючи нові межі до роботи.

Є великий перелік інструментів та методик для роботи з криптою, тому кожен користувач завжди отримує цікаві умови для того, щоб вийти на більш високий рівень доходності. Але попередня консультація з боку фахівців у галузі крипти, придбання та роботи з нею дозволяє виключити низку складнощів у подальшому. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...