• Головна
  • В Борисполі за обслуговування дитячих майданчиків платитимуть мешканці багатоповерхівок
10:00, 9 червня 2023 р.

В Борисполі за обслуговування дитячих майданчиків платитимуть мешканці багатоповерхівок

В Борисполі за обслуговування дитячих майданчиків платитимуть мешканці багатоповерхівок

Днями почала роботу комісія з визначення меж прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

Від початку вона стикнулася з численними питаннями, одне з яких — доля дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях, пишуть «Вісті».

«Часто мешканці міста телефонують і скаржаться на стан дитячих та спортивних майданчиків. Проблема полягає в тому, що частина з них навіть не знаходиться ні в кого на балансі. Так, вони були встановлені за рахунок бюджетних коштів — депутатського мільйона. Але їх не оформили належним чином, і це унеможливлює їх обслуговування», — зауважив заступник міського голови Віталій Горкун.

Його доповнив начальник ГУ ЖКГ Микола Корніяка. За його словами, місто потребує єдиної стратегії щодо майданчиків.

У підсумку поки важко сказати, чим обернеться для мешканців багатоповерхівок офіційне оформлення прибудинкових територій та, зокрема, дитячих майданчиків. Скоріш за все, тим, що в квитанції за обслуговування будинку з’явиться графа «утримання дитячого/спортивного майданчика».

Зауважимо, у разі, якщо прибудинкова територія багатоквартирного будинку не оформлена у власність або користування співвласників багатоквартирного будинку, прибирання та інші послуги з обслуговування території навколо такого багатоквартирного будинку можуть бути включені до кошторису витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території (у тому числі при визначенні управителя на конкурсних засадах) виключно за згодою споживачів із визначенням на договірних засадах та погодженням з органом місцевого самоврядування меж та площі території, яку співвласники згодні утримувати. (Закон України «Про житлово-комунальні послуги»)

Читайте також:

Мешканці Бориспільського району отримають безкоштовні дрова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДИТЯЧИЙ #МАЙДАНЧИК #УТРИМАННЯ #ОБСЛУГОВУВАННЯ #МІСЬКРАДА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...