
18:00, 29 травня 2023 р.
Автопригода у Борисполі: нетвереза водійка знесла дорожній знак та пошкодила три автівки

В ніч на понеділок, 29 травня, на вулиці Головатого сталася дорожньо-транспортна пригода.
Близько першої годи, 35-річна водійка, керуючи автомобілем «Renault Megane», не обрала безпечної швидкості руху, не дотрималась безпечного інтервалу й здійснила наїзд на дорожній знак та припарковані автомобілі «Hyindai Acent», «Volvo» та «Opel».
Спілкуючись з правопорушницею, інспектори виявили у громадянки явні ознаки алкогольного сп’яніння, повідомляє Патрульна поліція Борисполя.
Працівники поліції запропонували порушниці пройти огляд на стан сп'яніння на місці за допомогою приладу Драгер. Результат огляду — 2,23 проміле, що в 11 разів перевищує допустиму норму.
На щастя, в автопригоді ніхто не травмувався, лише транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
На водійку склали протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП) таза ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.
Керманичку відсторонили від керування.
Транспортний засіб евакуювали на арештмайданчик.
Читайте також:
На Бориспільщині порушник ПДР вчинив «змагання зі швидкості» із поліцією
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
12:30
30 травня
Оголошення
10:31, 7 червня
12
12:12, 10 червня
14:03, 3 червня
live comments feed...