• Головна
  • Недобудова-руїна в Борисполі: довга пісня з примарними перспективами
07:00, 15 травня 2023 р.

Недобудова-руїна в Борисполі: довга пісня з примарними перспективами

Недобудова-руїна в Борисполі: довга пісня з примарними перспективами

На вулиці Головатого - одній із головних вулиць міста, що веде до залізничного вокзалу, стоїть триповерхова недобудова, яку давно облюбували місцеві п’яниці та наркомани, пишуть «Вісті».

Будівля щороку все більше заростає чагарниками і в перспективі може просто завалитися — адже майже півтора десятиліття відкрита сонцю, дощам, вітрам і морозам.

Мешканці сусідніх будинків, занепокоєні таким сусідством, оголосили про збір підписів до керівництва міської влади та прокуратури Борисполя щодо вимоги або знести небезпечну недобудову, або завершити будівництво.

Ситуацію з пошуком власника покинутої недобудови прокоментував начальник відділу контролю за благоустроєм Василь Дорожкін. Він повідомив, що відділу вдалося з’ясувати інформацію про власника будівлі, але наразі він знаходиться у Росії.

Земля під недобудовою передана в оренду ТОВ «Краснол-БУД» Бориспільською міською радою 29 березня 2019 року терміном на 5 років. Фактично договір оренди землі завершується через рік.

Василь Дорожкін зазначив, що коли будуть встановлені особисті дані відповідача, навіть за його відсутності буде складено протокол про правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою), а рішення про адмінстягнення буде направлене до виконавчої служби.

Це все, що на сьогодні можна зробити в рамках законодавства України. Втім, такі дії навряд чи чимось допоможуть, якщо особа не перебуває на території України.

Читайте також:

На Бориспільщині повернули у власність держави землі вартістю 35 млн грн.

На Бориспільщині підрядник привласнив понад 7 млн грн на ремонті дороги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НЕДОБУДОВА #ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ #МІСЬКРАДА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...