• Головна
  • Крафтові пакети – зручність і стильність
Новини компаній
17:18, 11 квітня 2023 р.

Крафтові пакети – зручність і стильність

Новини компаній

Правильна упаковка надзвичайно важлива для продажу будь-якого товару, так само, як і важливі маркетингові ходи та зовнішній вигляд. Адже саме на те, який зовнішній вигляд має товар, і звертають увагу в першу чергу покупці. Останніми роками гарною ознакою вважається відповідальне ставлення до екології. Природно, що особливу увагу при цьому звертають на використання пластика. Гарною тенденцією стала відмова від шкідливої упаковки, коли віддається перевага більш екологічним виробам. До переліку таких пакувальних матеріалів відносяться також і крафтові пакети. Стильні і оригінальні зовні, вони користуються великим попитом у різних категорій споживачів.

кольорові крафт пакети від ТОВ Борса

кольорові крафт пакети від ТОВ Борса

Особливості використання крафтових пакетів

Такі вироби бувають різних форматів. Вони розрізняються за розміром, формою, щільністю, призначенням, дизайном. Під час їхнього виробництва використовується виключно екологічно чиста сировина, яка вирізняється підвищеною міцністю та підлягає вторинній переробці. Товщина самого паперу, з якого виготовляються пакети, буває різною. Зазвичай його щільність варіюється від 90 г/м2 до 160 г/м2. Все залежить від того, яке призначення матимуть готові вироби.

Придбати такі пакети можна на сайті компанії «Борса». Тут представлене пакування для будь-яких потреб. Є подарункові пакети, варіанти для закладів харчування, що працюють «на виніс», моделі, призначені для пакування різноманітної сувенірної продукції, буклетів тощо. У продажу є вироби різних розмірів та форм, з ручками та без них, білого або бурого кольору, Тому кожен відвідувач сайту обов’язково тут знайде те, що йому потрібно. При цьому найбільш затребуваними є моделі, що використовуються для:

  • зберігання та перевезення різних товарів – їжі, одягу, взуття, побутової хімії, медикаментів тощо;
  • в якості стильної упаковки для подарунків під час різних заходів;
  • в якості пакування для рекламної продукції, сувенірів, буклетів, що презентуються постійним клієнтам компаній, учасникам конференцій тощо;
  • пакування продукції одноразового призначення;
  • зберігання в домашніх умовах різноманітних предметів вжитку (продуктів харчування, дрібничок, одягу тощо);
  • доставки готової їжі з піцерії, ресторанів, кав’ярень, кондитерських тощо.

Крафтові пакети – чудова альтернатива поліетилену, адже вони підлягають повторній переробці, а також швидко розкладаються під дією природних факторів. При цьому за своєю міцністю таке пакування точно не поступається пластиковим пакетам. За бажанням на всю продукцію, що представлена на сайті компанії «Борса», можна нанести різноманітні малюнки, написи, логотипи. Це зробить пакувальну продукцію впізнаваною, підвищить статус компанії-замовника.

кольорові крафт пакети від ТОВ Борса

кольорові крафт пакети від ТОВ Борса

Додаткові переваги крафтових пакетів

Звичайно, що крафт-пакети мають широкий попит не лише завдяки своїй екологічності. Слід відзначити, що вони надзвичайно міцні. Такі вироби можуть витримувати навантаження до 10 кілограмів, також їх можна використовувати протягом тривалого часу.

Не менш важлива і естетична складова. У будь-якому випадку крафт-пакети мають більш привабливий вигляд, ніж їхні поліетиленові аналоги. На сайті компанії «Борса» можна придбати паперові пакети для будь-якого випадку. Пропонується дрібний та великий гурт. Чим більше одиниць товару в замовленні, тим меншою буде вартість одного пакету. Компанія здійснює друк різноманітних зображень на пакуванні на власному обладнанні. Термін виконання замовлення будь-якої складності становить лише 2-5 робочих днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крафтові пакети #еко-сумки з логотипом #паперові пакети #друк логотипа #виробник еко-паковання Борса #еко сумки #сумки шопери
Оголошення
live comments feed...